Başka ülkenin erkeklerine bakıyorum bide bizim buraya bakiyorum bir tane bilemi yakisikli olmaz?

Burak ôzcivit , barış arduc gibi bos ornekler vermeyin kendinizi avutursunuz anca siz kendinizden haber verin sokakta bitane bile adama benzer erkek göremiyoruz

0|2
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Dedi kezban. Bu ülkenin erkekleri coğundan adam sen rahat ol bizdeki delikanlılık senin gibi kızlara agır gelir. Tipe gelince kendini dünya guzeli sanmiş olmalisin alti ustu sevgilin seni aldattmistir onun acisıni yasiyosundur simdi. Hem yakisikli erkekler seni napsin dusunce olarak kezbanin onde gidenisin eminim tipinde oyledir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar çok mu güzel ki mükemmellik arıyorsunuz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• aynen ya hepsi tipsiz keşke hollandada doğsaydım dsf. çd

0|0
    0|0
  • Başka ülkenin erkeklerine sokakta mı bakıyorsun yoksa internetteki modellere mi bakıyorsun çünkü eşit seviyede eleştirmen için yabancı ülkelerinde sokaklarında yıllarca dolaşmış olman lazım ;) :DDD

2|0
    0|0
  • Öyle aynen haklısın Sen çok güzelsin biz çirkiniz.

2|1
    0|0
  • Doğuran analarda iş yok demek

0|0
    0|0
  • Bakmak şle görmek arasında fark varsa demekkine

0|0
    0|0
  • Gerçekten komiksin. Yakışıklı olan adam fazla öz güvene sahip olduğundan aldatmayı da en çok seven kişilerdir.

0|0
    0|0
  • Sen beğenmediğine göre, çok mu güzelsin :)
    Seni Türk erkekleri beğeniyor mu peki?

0|0
    0|0
  • Yakışıklı adamın sokakta ne ısı var bağcılar gibi semtlerde mi dolaşıyorsun sen 😂 Git 4 Levent'e git Mecidiyeköy Kadıköy'e onları eve kapatan çok oda var gitmeden de bir bir aynaya bak

0|0
    0|0
  • Biz çok tipsiziz değilmi yabancı erkekler çok çok yakışıklı kaç yabancı erkek gördün hayatında acaba burada salliyorsun

0|0
    0|0
  • siz çok güzel olsanız rusların arkasından koşucaklarını sanmıyorum :) sizi italyaya yollayalım geç olmadan yaş geçerse bekar kalırsınız :)

0|0
    0|0
  • başka ülkenin kızlarına bakıyorum bide bizim buraya bakıyorum bir tane bile güzel yok dimi sende türünün son örneğisin :D :D

0|0
    0|0
  • Güvenme servetine bir kıvılcım yeter övünme güzelliğinle bir sivilce yeter

0|0
    0|0
  • Bunu yazanın bıyıkları yoksa bende birşey bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • valla kadına benzerde kadın göremiyoruz bizde ne ayak herkes bir motor ayağında ;)

0|1
    0|0
    • Kadin cok kiz yok kardesim adamligi tiple olcebilen bir zihniyet var ortada cok gormemek gerek sanirsin kendisi dunyanin en guzeli 😃

• Amaci o zaten prim yapmaya buralarda tutunmaya calisiyo baska turlu gundemde kalamaz 😃 bunun gorup gorebilcegi yabanci erkek p. rnodadir orda gorunce altin kaplama sanmistir ondan bu heveslenisi

• @serkanacktli jonny sins i izlemişse etkilenmiştir oda haklı

• Allahta bizi böyle yaratmış napalim ölelim mı :-D

0|0
    0|0
  • Henüz ben görmemiş bir arkadaş daha ;)

0|0
    0|0
  • Yok ornek vermek derdinde deilim malzeme bu begenen begenir

0|0
    0|0
  • Senide. Görseydik keşke kedi ciğer meselesi ; )

0|0
    0|0
  • Ya hehe gorsen kendisi sanki Maria shorapova 😂

0|0
    0|0
  • Ulan sanki siz mısır tanrıçalarına benziyorsunuz aahahahahaha :D :D :D

0|0
    0|0
  • Başka ülkelerin erkeklerine nerede bakıyorsun? Tv de yine. Seçilmiş belli başlı adamlar...

0|0
    0|0
  • Sen tam bir mal degneğisin polemik yapmışsın ama nafile

0|0
    0|0
  • yosmalık başka bir evrim

0|0
    0|0
  • bizde yolda 1 tane kadın gibi kadın göremiyoruz o nolucak?

0|0
    0|0
  • ozaman oraya git

0|0
    0|0
  • hmmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Başka ülkeye gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri çoğu olmasada yakışıklı var yok değil de genelde anneleri sorun oluyo kadından hep hizmet bekliyo.

0|0
    0|0
  • Sen çok mu güzelsin

0|0
    0|0
  • Rus kızları burda türk erkeği diye ölüyo be bir ara tiviterda avrupalılarla takipleşiyofum ayrıca çoğu tipsiz türk erkekleri daha iyi sadece kendine baksın yeter

0|0
    0|0
  • Sen de ahusun da kime laf atıyosun

0|0
    0|0
  • Çünkü bizim ülkenin erkeklerinin çoğu bakımsız, kendine bakmıyor ve giyinmesini bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Turk erkekleri yakisikli, ben avrupada yasiyorum en yakisiklilari turkler yabancilar bile turkleri begeniyo, ama bir yandan hak veriyorum cunku turkiyedekiler biraz daha degisik giyim tarzlari kotu ve cok bakimli degiller burdakilerine gore. Turk kizlarida oyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...