Bana Paranoyak Diyolar :( ?

Ulan hep dalga gectiler tipimle tanımadıgım insanlar en küçüğünden yetişkinine kadar bakıp gülenler hatta suratını eşkitenlere kadar hepsi mevcut samimi oldugum arkadaslarıma bu durumu anlatsamda bana inanmadılar en basitinden okuldaki hocalara kadar ne dediğim takıldı ne de konusurken yüzüme bakan oldu tamam bir kaç arkadasım var onlar iyiler ama niye bu insanlar beni görünce yolunu değiştiriyolar ben mi abartıyorum acaba?

Güncellemeler:
Sonra işte bu takıntılar basladı kimseye güvenmiyorum biri bir hareket yapsa hemen kendi üzerime alınıyorum işte nasıl kurtulacam
Ya arkadaşlar lütfen cevap verin ya sadece 2 kişi cevap vermiş ne yapabilirim sizde söyleyin görüsünüzü sizin görüşünüz benim için değerli ya..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de senin gibiyim, birisinin fisildadigini duydumda acaba benim hakkimda mi bisey diyorlar beni mi elestiriyorlar diye dünüyorum. psikologa gitmeyi düsündün mü?

0|0
    0|0
    • Düşündüm de son zamanlarda ben bir yere gittiğimde insanların orayı terkettiğini gördüm sanki millet benle göz göze gelmemek için yolunu değiştiriyomus gibi düsünüyorum cok kafama takldı

• utanıyorum ama o da büssürü hastalık teşis falan koyucak 2 güzel cümle söyleyecek sonra ben tekrar aynı sorunla karsılasıcam yine birisi bişey yapsa kendi üstüme alıncam ama elimde değil ki

• ayni seyleri ben de düsünüyordum ama git bak sana gercektende yardimci olacak

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...