İşiniz dışında uğraştığınız hobileriniz var mı?

İşiniz dışında uğraştığınız hobileriniz var mı?

0|0
13|48

En İyi Kız Görüşü

• okul hayatı ve sınavlar insana hobi yapacak zaman bırakmıyor ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Türkiye'de hoby diyince sinema izlemek, arkadaşlarla gezmek, kitap okumak, alışveriş yapmak gibi cümleler kurulur hep. Ah be güzel halkım bunlar hoby değil rutin hayatın birer adetleri diye diye ağzımda tüy bitti :) Hobi dediğin şey farklı tarz ya da düşüncede,, gündelik hayatın dışına çıkarak sana bir davranış kazandıran ve geliştiren, uğraşlardır. Örneğin bitki yetiştiriciliği, örneğin uzak doğu yemekleri, örneğin beden dili geliştirme, örneğin paraşütçülük vs... Örneklerden biri hariç diğerleri benim hobim diyerek sorunu da cevapsız bırakmayayım :D

1|0
    0|0
  • Anladigim kadariyla abilerim ve ablalarim işlerinden dolayi vakit bulamiyo ama ben ise vaktim olmasina ragmen para bulamiyorum lanet olsun su duzene abi ya sabah aksam evde bos bo s oturuyom ulan gitara baslicam adam diyo elektrosu 600 lira ya mal olur ulan tamam diyoz yamac parasutune gideli m 500 u bulur diyolar toplam maliyet ulan tamm diyosun onuda anladik bari modelcilicikle ugrasalim ulan en dandik 1\78 model ucak kiti 50 lira 3 tane alsan hade bakam sana 150 ulan ya napcaz biz bu sistemi anlamiyom iş ararsin iş vermezler iş verseler kole yaparlar o kadar az parayla napcam ya yaa ( bu kadar yazinin son cumlesi olarak 18 yasinda biri olarsk hayat coook zor galiba )

0|0
    0|0
  • Motor kullanıyorum hem isim hem hobim.
    Arakadaş ortamın olsa break dans çalışırım, hatta burada otellerde gösteriye çıkıp ekstra para fa kazanabilirim..
    İs yerim köye yakin olsa ( maalesef 40 km ) ya da su an kaldığım evin bahçesi olsa kesinlikle küçük bas hayvan besleyerek okuduğum bolum üzerine etinden, sütünden para kazanırım.. Yer yok..
    Bir de bu sene zor ama nasıp olursa önümüzdeki seneler rüzgar sörfü denemek istiyorum.
    Küçük bir kayik alırsam balığa da çıkmak istiyorum.

Vel hasıl motordan başka bir hobim yok su an ama yapılacak çok sey var.

0|0
    0|0
  • işim aynı zamanda hobim :)

1|0
    0|0
  • gezme faaliyeti

0|0
    0|0
  • Sosyal hayata düşman bir sistemde hobi edinmek gerçekten zor. Ama boş zamanlarımda müzikle ilgileniyorum. Birde arada sırada sinemaya giderim.

0|0
    0|0
  • Enstrümanlardan; piyano, ritimli klavye ve bas gitar çalıyorum. Ayrıca DJ cihazı kullanıyorum ve şarkı da söylüyorum.

1|0
    0|0
  • Kizlarsoruyor'da takiliyor olmam. Takilmaya vakit buluyorum o yogun iş temposunda :D

0|0
    0|0
  • Resim çizmek, PC, gezmek tozmak, yurtdışına çıkmak olurdu ama daha çıkamadım ilerleyen zamanlarda çıkarım :) Geri kalanlara tepkim ise https://www.youtube.com/watch?v=neuanzOF2gA

0|0
    0|0
  • İnsanların sahip olduğu işler fobi boyutunda olduğu müddetçe hobi denen şey yok olmaya mahkûm olacaktır hep. İnsanları köle gibi karşılığını alamadıkları şeyler için saatlerce çalıştırma'da Meksika'yla yarış halindeyiz.

0|1
    0|0
  • Motor yapmak

0|1
    0|0
  • Söz yazmak şarkı söylemek gibi :)

0|0
    0|0
  • Web Sitesi tasarlıyorum 😊😊

0|0
    0|0
  • Kizlarla yiyismek

0|0
    0|0
  • rresim çizmye çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Kan banyosu

0|0
    0|0
  • Gitar, piyano , akordiyon, bass gitar , cümbüş :D

1|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • spor...

0|0
    0|0
  • Birsürü

0|0
    0|0
  • vaktim kalsa uğraşırım

0|0
    0|0
  • Freerunnıng

0|0
    0|0
  • Satranç, balik tutma

0|0
    0|0
  • İşim yok Hobim çok

Kızsa ve kafiyeli olsun istedim senin yok mu hobin hep siz mi soracaksınız :D

0|0
    0|0
  • Genelde kadınlar ile seks

0|0
    0|0
  • Şiir ve senaryo yazmak
    Web sitemle ilgilenmek
    Makale okumak
    Deneme yazmak
    Fenerbahçe muhabbeti yapmak

0|0
    0|0
  • Hobim var çikip gezerim, koleksiyon yapiyorum arastiriyorum o sekilde kizim icin toka, taç, gibi seyler oglum icinde koleksiyon arabalari filan simdiden baya oldu :)

0|0
    0|0
  • Gitar ve bateri caliyorum solistim grubum var 🤒

0|0
    0|0
  • Simulasyon sistemim var fanatec'ten oluşan onunla uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • gitar çalıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 12

• var film izlemek lol oynamak 😂

0|0
    0|0
  • Hayir yok

0|0
    0|0
  • Köpek besliyorum tüm semtin

0|0
    0|0
  • Hobim işim zaten.

0|1
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Eskiden gitar çalardım ama şu an okul ev arası takılıyorum. Kitap falan okur, koşuya çıkarım.

0|0
    0|0
  • Kore dansı çalışıyorum bu arada işiniz dışında yazıyo ama bende cevapladım öğrenciyim işsizim ::::::D

0|0
    0|0
  • Var , topraktan çömlek yapımı , ebru sanatı , gastronomi alanında çalışmalar , huzurevine ve çocuk yuvalarına ziyaretler , gönüllü sağlık hizmetleri

0|0
    0|0
  • Yazmak.

0|0
    0|0
  • keman çalıyorum

0|0
    0|0
  • ahşap boyamaya bayılıyorum bir de hayvan bakımıyla ilgileniyorum

0|0
    0|0
  • Hayvanlarla ilgilenmek