Allah beni lanetlemiş arkadaşlar. Hiçbir işim rast gitmiyor. Hiçbir duam kabul olmuyor. Bu doğduğumdan beri böyle?

Aşırı derecede şanssızım. Nedir bu iş böyle ya? Ben şeytanın ortağı mıyım da bana böyle bir kader yazılmış?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Sanssizlik bildigin. Baska bisey degil. Bende lanetliyim ama allah tarafindan degil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dua ALLAH (C. C.)'ın Kuluna İstediğinden Daha Fazlasını Verdiği Eşsiz Bir Lütuftur! Kul Rabbine Yönelip Dua Ettiğinde Görünürde Duası Kabul Edilmemiş Olsa Dahi Bu Onun Hakkında Daha Hayırlı Olduğu İçindir.

''Bir Şeyden Hoşlanmazsınız Halbuki O Sizin İçin Hayırdır. Bir Şeyi Seversiniz Ama O Sizin İçin Şerdir. ALLAH Bilir Siz Bilmezsiniz.'' (Bakara2/216)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oha görür görmez ben dedim. Kardeşim ben de öyleyim hiçbir duasi mi kabul olmaz bir insanin. Hicbir istegi mi gerceklesmez. Hicbir işi rast gitmez. Ağır sinaniyoruz ağır

0|0
    0|0
  • Şu açıdan bakarsak belki Allah senin sesini daha çok duymak istiyor. Bu yüzden işlerin rast gitmiyor olabilir. Bunu biryerde okuduğumu hatırlıyorum, Allah sesini duymak istemediği kulların duasını çabuk kabul edermiş (tabi bu her zaman öyle olacak demek değil kimse yanlış anlamasın).
    Madalyon çift taraflı...

0|0
    0|0
  • Allah kimseyi lanetlemez şükretmeyi ve sabretmeyi bilmelisin ayrıca dualar ya kabul olur ya kabul olmaz ondan daha iyisi olur ya da hiç kabul olmaz öbür dünyada mükafatı verilir

0|0
    0|0
  • İsyan etme sabret

0|0
    0|0
    • 20 yıldır yaşıyorum ben bunu?

• Bu kadar isyan edip 'Allah beni lanetlemiş' gibi saçma cümleler kurarsan tabi işin rast gitmez.

0|0
    0|0
    • İsyan ettirene bak. 20 yıldır sen de çeksen bu eziyeti sen de isyan ederdin.

• Her ne olursa olsun sana bu hayatı veren Allah'a isyan etmeyeceksin. Beterden beteri var kardeşim. Yatalak olmadığına şükret. Kafana bomba yağmadığına şükret.

• dua et o laflar olmuyor

0|0
    0|0
    • Kabul olmayacak duayı edesim de gelmiyor artık.

• bazen banada oluyor bende öyle düşünüyorum ama yanlış biraz

• Öyle düşünme , tövbe tövbe

0|0
    0|0
  • al benden de o kadar..
    elimi nereye atsam kuruyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla birader Bende de aynı sorun var Hep bir talihsizlik var Allah varsa da şeyinde bile değiliz hiç dua etmeyen ateist olan adamlar da var mutlu mesut da yaşıyorlar her istedikleri oluyor ama sen yinede çabalamaktan vazgeçme yanlış yollara da sapma

0|0
    0|0
  • bir gusül almalısın.

0|0
    0|0
  • Şeytanın ortağı olsan bütün işler senin istediğin gibi olur sen ne istiyosan şeytan yardım ederki allahtan uzaklaşasın ama allah bazısına verir dener bazısına vermez dener

0|0
    0|0
  • Aç mısın açıkta mısın birader? Nedir bu isyan? Daha hayata yeni başlıyorsun. Her şeyin kolay olmasını mı bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • neden öyle düşünüyorsun ki bende aynen senin durumundayım belki dahada kötüyüm ama hiç isyan etmedim ve vçektiğim sıkıntılar için rabbimin beni çok sevdiğini onun içinde hep dert ve bela verdiğini ümit etmekteyim :) Şüphesizki allah sabredenlerle beraberdir , Cennete sabredenler girer Selam ve dua ile

0|0
    0|0
  • Ya öyle deme. LAnetli kimse yok

0|1
    0|0
  • Bende onu lanetledim

0|0
    0|0
  • Salla gitsin

0|0
    0|0
  • Allahın kendine hayır yok. ben Allaha küfrediyorum. rahatlıyorum...

0|0
    0|0
  • İkizim?

0|0
    0|0
    • Sdece şakaydı çok değilim sadece yanlızım

• Gel sarılalım kardeşim hep kendi yaşıtım erkek kardeşim olsun istemişimdir.

Yükleniyor...