Dünyayı yediniz doymadınız. Niye bu kadar bencilsiniz?

Bilenler bilir bol bol kedili benceler hazirliyorum ve çok sık karsılaştığım bir yorum tarzı diikatimi çekti.

-insanlara yardım edin.
-insana bile böyle bakılmıyor
-insanları besleyin.

Neden hayvanlara en ufak yardım, ilgi bu kadar gözünüze batıyor. Sanki Devlet ve millet butcesinin çogunu hayvanlara ayiriyorda bu yüzden mi sizler aç kaldınız veya açlar?
Onun bari yiyecegine göz dikmeyin bir doymadiniz.
Bir hayvanin bogazindan iki lokma geçmesi niye sizi rahatsız ediyor bu kadar?

Dünyayı yediniz doymadınız. Niye bu kadar bencilsiniz?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel tespit yapmışsın dediklerine aynen katılıyorum bende yoldaki kedilere konserve alıyorım beefsteak sığıt eti tavuk eti kombo yapıyorum resmen mahallede bir tane aç kedi kalmıyor işte görenler aa kedilere parasını yediriyor kocaman adam olmuş vb sözler ediyorlar çok aptallar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• katiliyorum sana ;)

1|0
    0|0
  • Hayvan dediğimiz, en korkunç canlı bile,
    o yorumları yazan insan gövdeli yığınlar kadar saldırgan,
    aç gözlü ve bencil değildir.

Öylelerine, "yav he he." deyip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • katiliyorum hayvanlarin degeri daha fazla insanlardan

0|0
    0|0
  • fakir onlar fakir
    -ulan 2 liraya 1 kedi doyurcağıma 2 ekmek alırım derler :D

ama bende kedi beslemeye karşıyım :/ çöpe atçağım bişey varsa veririm sadece ziyan olmasın diye

0|0
    0|0
  • Kedim var napayım, EJDERHA FELAN MI BESLİYEYİM AW?

1|0
    0|0
  • ne alaka kim göz dikmiş kedinin yemeğine,

0|0
    0|0
    • Nezaman hayvanlara yardim durumu olsa veya bu tarz seyler hemen birileri atliyor " insanlar aç" diye olaya giriyorlar sanirsin o hayvanlarin bogazindan gecenlerle afrikada aclik bitecekmis gib konusuyorlari. Bu kadar bencillik ayip gunah.

• doğru kardeşim haklısın

Kızlar Ne Diyor 3

• katılıyorum! banada öyle diyorlar, hayvanları beslediğimde. insanların daha değerli olduğunu ve bu yüzden önce onların doyurulmasını bekliyorlar. Ama bence tam tersi. İnsanlar aç gözlü, umursamazlar. Senin para verdiğin insan büyük ihtimal senin yerinde olsaydı vermezdi. Ayrıca insanlar idare edebilir, en kötü dilenir. Ama açlıktan ya da soğuktan ölen o kadar hayvan varki... Onlar bize dertlerini anlatamıyorlar...

1|0
    0|0
  • Bütçe ayırmayı bırak daha çok zarar veriyoruz hayvanlar her yönden. Ki insanlar aç diye çok düşünüyorlarsa kendileri yapsın o zaman yardımını da her konunun buna bağlanması çok saçma bence.

1|0
    0|0
  • Bizim gözümüze batan onların boğazından geçen bir iki lokma değil.
    Sokakta evsizler yatarken kedilerinizin yabani tırnaklarını kesmek için 100 liralık tırnak makası almanız.

0|0
    0|0
    • 100 tl degil 10 TL tirnak makası. 10 tl ile evsize ev alamam bir ogunluk yemegi cikar kaldiki en fazla onlarada bunu saglayabilirim. Evsizi bu kadar dusunuyorsaniz onuda siz alin evinize madem herseyini karsilayin bos konusacaginiza?

• Evsizlere yemek vermediğimi nasıl iddia edebiliyorsun?
      Hem onları kesmek daha eğlenceli, çirkin yaratıklar.

• Evsizlere yemek vermedigini biliyorum şayet ruhunda birine veya birşeye merhamet beslemek olsaydı kelimelerinden pislik akmazdı. :) Bunların hesabı inansanda inanmasanda sorulacak. Ve cehennemin en dibini hak ediyorsunuz,

Yükleniyor...