Eşinize, sevgilinize veya kız kardeşinize?

mini etek giydirir misiniz?

0|1
20|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• giydirir misin derken? başımızda duran erkekler var ve onlar mı giydiriyor bizi? ne zamandan beri? ben özgür bir bireyim ve belli bir yaşa kadar boşa yaşamadım. beynim var tarzım var fikirlerim var ne istediğimi bilen biriyim nasıl görünmek istediğimi kiminle olmak istediğimi ve neleri sevdiğimi sevmediğimi. giymek istersem giyerim elbette. bunun kararını eşin dahi olsa başkasının ellerine bırakmak. onun düşündüğüne göre giyinmek ne kadar doğru olabilir ki. benim düşüncelerim daha önemli. hemen erkekleri benden iyi bilemezsin derler. eğer öyleyse bunca erkeği parmağında oynatan kadınlar değil mi diye sorarlar adama. ben mini etek hatta normal etekte giymeyi sevmem genelde ve hep pantalon, eşorfman ya da tayt giyerim. bunu da kimseye sormam yani. sadece yakışmış mı diye sorarım. sen sınırlarını nereye koyarsan o kadar içeri geçebilirler. dilerim kendi duygu ve düşüncelerine önem veren insanlar çoğalır..

3|1
    0|0
    • çok haklısınız.

• @4RENK

Bence soruyu yanlış algılamışsınız. Giydirir misiniz derken problem çıkarır mısınız demek istemiş. Birey tabi ki özgürdür. Karşı taraf kısıtlama getirirse ilişkiyi bitirme hakkınada sahiptir

• @fussemaniaq bence burda bir tek siz benim ne demek istediğimi anlamamışsınız ama problem değil anlayan anladı

Erkekler Ne Diyor 45

• mini etek giyerse bacaklarını kısaltırım. :D

1|0
    0|0
  • Hiçbir insani dis gorunumuyle yargilamadigim için giyimlerine de karismam. Zaten bir kadin neyin kendine yakıştığını çok iyi bilir.

1|0
    0|0
  • kimsenin giyimine zorla karışmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. belli çizgiler hariç. zaten o çizgileri, kendisine saygısı olan bir kız aşmaz. benim söylememe gerek kalmaz

1|0
    0|0
  • Giyer neden giymesin

1|0
    0|0
  • hayır :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle giydirmem müsade edende gevşektir, net.

1|0
    0|0
  • Giy, dir, mem

1|0
    0|0
  • Giydirmem

1|0
    0|0
  • asla ve asla

1|0
    0|0
  • soruya gel.. il 2016 haydi yobazlar is basina

3|0
    0|0
  • boyutu önemli

1|1
    0|0
  • Giydirmem

1|0
    0|0
  • Giyemez

1|0
    0|0
  • Giysin ya bana ne...

1|0
    0|0
  • evın içinde gıysın

1|0
    0|0
  • çok mini olmaz dizin biraz üstü olabilir ama.. Etraftaki hayvanların ağzının suyu akmak için eteğe ihtiyaç duymuyor o kadar hayvan var ki kot giyse kalçaya bakar olmuş..

1|0
    0|0
  • Yok artık daha neler

1|0
    0|0
  • Hoşuna gidiyorsa giyer. Sevgili ve eş için konuşuyorum : bir kadın, erkeğini aldatmak istiyorsa bunu her şekilde yapar, adamın ruhu duymaz. Kıyafet vs. kısıtlamalar erkeğin özgüven yoksunluğunu gösterir.

1|0
    0|0
  • Asla. Diz altından giyerse okadar

1|0
    0|0
  • Giyer sıkıntı yok hele ki yanımdaydı her türlü giyen kimse cesaret edemez

2|0
    0|0
  • Giydirmem.

1|0
    0|0
  • yakışıyosa giyebilir

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Bide maşallah yazdıralım oldu olucak.

1|0
    0|0
  • O kendine yakisanida bilir benim ona guvendigimide ona gore sinirlarini kendisi belirler

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir

1|0
    0|0
  • giyemez

1|0
    0|0
  • Kendimi kötü hissediyorum müsade etmedim etmem

1|0
    0|0
  • Evde ne halt istiyosa giysin ama eşine.

1|0
    0|0
  • Kişisel tercihtir bu , izin almaya gerek mi var

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Erkekle evlenmeyi düşünüyorum o giymesin bir zahmet 😂 diğerlerinin izin alması bile gereksiz zaten.

2|3
    0|0
  • kendimizle ilgili kararları kendimiz vermeliyiz diye düşünüyorum hem erkekler hem kadınlar buna dahil hele de çok küçük bir konu ile ilgili ise buna bir başkası karışamaz herkes isteiğini istediği yerde giyer istediği yere gider istediğini düşünür ve söyler

1|0
    0|0
  • giydirmem diyenlerin hepsi potansiyel sapık

2|1
    0|0
  • Kız kardeşime ancak babam karışır ha rşime gelirsek giyme derse giymem

1|0
    0|0
  • Ben giyerim, ne var bunda

1|0
    0|0
  • Giydirmem hayır olmaz asdjs

1|0
    0|0
  • Ağır gavattır.

1|1
    0|0
  • giydiririm.

1|0
    0|0
  • Kardeşime giydirmem

1|0
    0|0
  • Eşime giydirmem

1|0
    0|0
  • hayır asla adsj

1|0
    0|0
  • giysin nolacak

1|0
    0|0
  • Ya şu yorumlara bak iğreniyorum sizden. Barbie bebeğiniz var da onu mu giydiriyosunuz. Herkesin ne giydiği kendini ilgilendirir kim olursa olsun. Siz sallaya sallaya gezerken iyi çok afedersiniz.

1|0
    0|0
  • oturup kalkmasını biliyosa dilediğini giyer

1|0
    0|0
  • Ben giydirmem. net

1|0
    0|0
  • Esime giydirmem sjjss

1|0
    0|0
  • bence rahatsız edici mini etekle frikik vermemeye çalışmak ama giyene de bir şey diyemeyiz

1|0
    0|0
  • Eşime ya da sevgili ne giydirmem çünkü fazlalığı var hoş durmaz kızkardeşim de giyiyor zaten 😂😂

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...