Lanet olasi cekingenligim?

Arkadaslar ben cekingen bir insanim girdigim bir ortama. adaptr olmam cok uzun zaman aliyor cok kitap okurum ve kendimi ifade edeboliyorum ama sorunu bir turlu cozemedim sosyal faaliyetlere katıl diyeceksiniz sporla ilgiliyim ve orada bir tek arkadasim var. Simdi sorum surada basliyor ben bu sene dershaneye basladim ve sinifta acayip cekiniyorum hocaa sormasin konusmasin benimle diye yok olasim geliyor ustelik yoklama sirasinda arkadaki dallamalar soyadimla dalga gectikten sonra iyice yerin dibine gectim saskoloz gibi kaliyorum lutfen yardimci olun

1|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Yardim edersem o is kesin biter

0|0
    0|0
  • Sizi çok iyi anlıyorum. Zamanla geçecektir diye umut ediyorum

0|0
    0|0
    • Bu arada sen bilirsin ama doktoru tavsiye etmem. Çünkü ilaç milaç yorar yani. Çekingenlik küçüklükten beri gelen bir alışkanlıktır. Özgüven eksikliğinden kaynaklanır. Kitap okumaya ve spor yapmaya devam et. Birde hergün ayna karşısında sıkılıncaya kadar konuş. Kendi kendinin doktoru olmalısın

• Cok cok tesekkur ederm tavsiyeler icin kitap okumaya cocuklugumdan beri devam ediyorum uzum zamandir da sporcuyum ama pek yararini goremedm aynayi deniycrm

• soyadın ne merak ettim şimdi

0|0
    0|0
    • Biraz ataerkil soylemesem daha iyi olacak

• Ben mesaj atamiyorum

• sorununa gelirsek konuşacaksın ortamda da sınıfta da kimse umrunda olmasın konuşmaya başlarsın sıkıntın hafifler kendine olan güvenin gelir artı yanlış yapma korkusu alay durumuna düşmeyi de yenersin

• Sallasana niye bakıyon sen millete

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...