Evli kadınlar neden aldatmaya meyilli?

Bakiyorsun bir sure sonra hemen yok kocam ilgisiz yok soyle boyle. Bu adam koca gun sizlemi ilgilencek. Baska biri ilgi gostersin hemen aldatiyorlar. Neden evleniyorsunuz ozaman. Kariyi ise birakip gidemicezde artik

0|1
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne denir ki Allah kimsenin başına vermesin aldatmak yerine boşanmanın seçilmesine inanıyorum ben aldatanların tuhaf bahaneleri olabiliyor.
    Herkesin nedenleri ayrı da olsa evlerden uzak.

Herkes aynı değil şükür yuvasına bağlı nice kadın ve erkekler var ama ben evlenirken adliye kararı ya da psikolojik testlerle falan daha zor bir evlilik süreci olsun isterdim ki bu insanlar çocuk yetiştirmeye ya da aile birliği oluşturmaya uygun mu diye onaylansınlar boşanmalar kolay olsun zira taraflar için yıpratıcı olabiliyor. Nikahı koz olarak kullananlar var.

Toplum baskısı diye evlenenler var bir dünya şey var net bir şey demek mümkün değil galiba ama hepimiz için hayırlısı olsun

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sana öyle gelmiş. %1'dir ancak.

0|0
    0|0
    • git is ortamlarini bir gor ozaman

• belki de dediğin gibidir

• allah dürüst insanlarla karşılaştırsın ne diyelim:

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklerin aldatma oranı daha yüksekken neden , çevrende bir sürü abla varmış da hepsi seninle kocalarını aldatıyormuş gibi soru soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Evli adamlar neden aldatmaya meyilliyse ayni sebepteb

1|1
    0|0
  • Dinime söven müslüman olsa bari !

Kadınların aldatmasını da şiddetle kınıyorum ama erkeklerde yokmuş gibi tavır sergilemene yuh yani

0|0
    0|0
  • Of siz aldatinca niyeyse ondandir takılma bu kadar aldatildiysan edebinle yaşadıysan boşanırsin olur biter

0|0
    0|0
  • ALLAH akıl fikir versin bunu niye sadece niye kadınlar iftira atıyorsun ben bir kadın olarak diyorum hocam aldatmam erkekler de aldatiyor karısin

0|0
    0|0
  • Kadınlar birbirine sarildiklarin da dahi sadakat hormonu salgılanirmis bir daha düşün istersen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sorularda genelleme yapılmasına karşıyım ayrıca bir taraf yapıyormuş gibi gösterilmesi de yanlış bayan olsun erkek olsun aynı haltı yapanda var bayan olsun erkek olsun sadık olanda var

0|1
    0|0
    • yok cok sadiklardi ya hani kadinlar

• Genelleme yapma evlimisin bilmiyorum çevrende nasıl insanlar vara ama ben çok gördüm eşi ilgi göstermese de sadık kalan çevremde çok

• Ruhu Bihter Gibi Olanları Epeyce Çok. (Genelleme Yapmıyorum)

0|1
    0|0
  • Şeytana uyuyorlar ne yapsınlar :D

0|0
    0|0
  • %30 olarak ön görülmüş 5 parmağın 5 bir değil

bu kaos bir durumda değil

şans kısmet

0|0
    0|0
  • Bence yanlış algiliyorsun kanka aldatmak tarafı değil de dert yaniyorlar

0|0