Neden herkes bana kötü davranıyor? Tip ve kıyafet bu kadar önemlidir?

Öğretmenler benim sorduğum soruları çözmuyor ddüşük sözlü veriyor güzel kizlara yüksek veriyor daha cok ilgileniyor bu unv mezunu insanlar bile neden bu kadar sekilci:(?

Güncellemeler:
the dreamers

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Onların hiçbirine aldırma senin kılık kıyafetin düzgün ve temiz olduktan sonra elin ayağın tuttuktan sonra toplum sana saygı duymak zorunda baştan aşağı altın ya da gümüş giyinsek ne olacaktı.

Bunlara çok sinir olurum ben marka giymem niye giyeyim tekstilin iç yüzünü biliyorum en büyük firmalar mallarını iade edenler daha güvenilir gerisi fasoncuya diktiren Çin mallarına kendi etiketini bastıranlar, birinci kalite malları yurt dışına ikinci kalite malları yurt içine satanlar midemi kaldırıyor zira eşitlikten ve dürüstlükten yanayım. Defolu ürünleri indirimli ya da ucuz satanları da es geçmeyeyim.

Saygıları yoksa kendi kusurları sen aklına ve kalbine güven insanlar hayatımızdan gelir ev gider riyakar değiller bu da var açıkça kendilerini belli ediyorlar sahte maskeleri yok.

Aldırma sen onlara mutluca yaşa canım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sallasana sen onları kendilerini bir b. k sanıyorlar

1|0
    0|0
  • Cirkin ve siskoysan normaldir

0|0
    0|0
  • cok polca yemeyi kes

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...