Bedeninin 3'te 1'i Boyunda Çantası Varken Elinde Kitap ve Cüzdan Taşıyan #Kızlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bedeninin 3'te 1'i Boyunda Çantası Varken Elinde Kitap ve Cüzdan Taşıyan #Kızlar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Bedeninin 3'te 1'i Boyutunda Taşıdığı Çantaya Neden Koymazlar?

Sorsan Sana ne? #Öküz Diyebilecek Kızdır..

Okuyom Ben Ya! Mesajı Verenleride Vardır.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @kaderimdesin @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

2|2
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Çanta omzu agritiyor br sure sonra e agirlik yapmasin diye elde tasiyanlar olabiliyor ki bunu erkeklerde yapiyor sadece bayanlar degil 👊😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onlarda ayrı bir mantık şeysi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya valla beni de kötü gösteriyorlar. Çantam ağır oluyor elime alıyorum kimsede demiyor ki ayakta zor duruyorsun ver elindeki kitabı bari diye :( Pert oluyorum eve gidene kadar ya :(

0|1
    0|0
  • Çanta ağır olunca birkaç kitabı elde taşımak daha iyi oluyor

0|1
    0|0
  • Bizi ilgilendirmez. Sen kızlara takmışsın kafayı ha

0|2
    0|0
  • Nostalji olsun diye düşünüyor lardir belkide😃 , ben telefonla cuzdanla ugrasamam sahsen zaten gun boyu yoruluyorum direkt çantaya hepside :)))

0|1
    0|0
  • Entellektüel görünme çabaları vol 1 Elinde taşımayıp okusa bu davranışı sergilemeyecek kızdır.

0|1
    0|0
  • Çantada taşıyorum.

0|1
    0|0
  • En büyük Dünya problemi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında içinde benim eksik olduğum çanta taşıma kadınların yaşlanınca omurga ve boyun ağrılarının gerçek ve tek sebebi oluyor.. Yani basit bir çanta ve cüzdan eyvallah...

0|1
    0|0
  • Kitabın reklamını yapıyor herhalde :D

1|2
    0|0
  • Ben hiç rast gelmedim veya dikkat etmedim. Tarz olsun diye yapanlar da olur.

0|1
    0|0
  • Sanki vitrinde çanta askılığı.

0|1
    0|0
  • Toplu taşımada bos yer olduğu halde oturmayan insanların akrabaları bunlar

0|1
    0|0
  • Aslında korunamk için olduğunu söyleyebilirim.
    bana bakmayın der gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...