Gerçekten türkiyede büyü yaptırıp 3 harflilerin zulmüne uğrayan var mı? ya da 3 harfliler filmlerdeki gibi mi?

Bilmiyorum ben inanmıyorum pek varlığına değil 3 harflilerin türk korku filmlerindeki gibi olduğuna veya türkiyede gerçekten çok büyü yaptıran varmış doğru mu? Ben hiç öyle bir olay görmedim ya da olaydan sonra ölen insanlar falan? Bence türk korku film camiası kafayı yemiş?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Üç harfliler var şahsi görüşümü belirtiyorum kimseyle polemiğe girmek istemiyorum baştan söyleyeyim inanın demiyorum kendi inancım saygı lütfen.

Kur an da üç harfliler ve insanlar hatta daha fazlası da var derler de. Görmedim şahsen varlığına inanmak kısmındayım musallatları izlerken korkmuştum testere , korku kapanı vb. korku filmlerini izlerim oysa. Bizim ailede ev bağlaması diyerek dua okurlar yeni evin köşelerine o suyu dökeriz kötülüklerden ve bu üç harflilerden korunmak için bu kadar.

Milleti korkutmakta Türk yapımlarını yeterli bulmuyorum ve tercih etmiyorum hala çünkü tarihin anlı şanlı anıları ve kara sayfaları da olsa işlenecek pek çok konu varken ama hadi bakalım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• güzel ülkemde aklı kıt tipler büyü yaptırıyo bunu biliyorum.
    cinlerde var kabul ama böyle korkunçlu morkunçlu olaylar yok.
    büyü yapan yaptıran ilgi duyan açıkça lanetlenir.
    daha ne olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Varlığına inanıyorum ama filmlerdeki kadar değildir yani çok abartı onlar

0|0
    0|0
    • Abarti degil. Bazi cin cikartma seanslarinda filmler halt etmis.

• @Siriuse Kardeş sen kimsin ne iş yapıyorsun çözemedim? :D

• Ogrenciyim. İs degil yardim.

• Müslümanların korktuğu tek şey cin herhalde :D

0|0
    0|0
    • Aynen ya psikoloji bozuyor bu ülkede her şey insanın psikolojisini bozuyor yabancı korku filmlerinden korkmuyorum ama türklerin her şeyi psikoloji bozuyor:D

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum olay şu inanırsan seni etkiler inanmayana bişey olmaz etkide etmez . inananlar için beyin gerçeğe dönüştür onlar için gerçektir.

0|0
    0|0
    • Aynen hiçbir şey olduğu yok her şey yalan bence herkes kıçından sallıyor

Yükleniyor...