Bu yaz muhtemelen ölücem yerinde olsanız nasıl kurtulurdunuz?

Annemle babam ayrı abim şiddet canlısı yani biraz duruldu sayılır ama neyse geçen yaz hayatımı mahvetti hayatımda ilk kez ciddi ciddi intihar ediyordum ruh hastası gibi bütün gün yatakta yere bakıp duruyodum annemde kalıyoruz ve gücü o pislige yetmiyor çok kötü ve acımasız biri namaz kılmıyor ama tüm yaz bana namaz kıldırıp oruç zamanı tehtitle oruç tutturdu , beni telefonumdaki fotografları aileme gostemekle tehtit ediyordu eve gitmeden once sevgilim vardi ama sadece yan yanaydık çok kötü haldeydim kendimi 1 yıldır hala tam toparlayamadim ben yurtta kalıyorum o yazdan sonra psikolojik ilac ve tedavi gordum 1 hafta sonra yaz , eve gidicem ve yine aynı şeyler olursa bu sefer akli dengemi tamamen kaybetmekten korkuyorm tek yakınımız büyük abim bekar ve beni evinde istemiyor nasıl kurtulabilirim?

Güncellemeler:
Aaaa

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor bir durum iş bulup ayrı bir eve çıkarak kurtulabilirsin ama nasıl olacak bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Daha 2 yıl var ona 😯

• Kardeşim sen çok iyi yürekli birisin Allah (c. c) yar ve yardımcın olsun senin.

Erkekler Ne Diyor 4

• evlatlık olsa insan insan bunu yapmaz

0|0
    0|0
    • Ama yapıyo iste bütün yıl onu adam gibi görmeme rağmen haplarla tedaviyle iyileşemedim hala ani sinir krizleri yaşıyorum

• Bunu kurtulmanin yolu evlenmektir ve ayri eve yasamalisin ya da sabrederek katlanmalisin.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • sevgilin kurtarsın seni ne diye sevgili oluyosunuz

0|0
    0|0
    • Sevgilim yok bir erkeğe sığınacagıma canıma kıyarım en azından namusumla ölürüm daha iyi senin sevgililerin seninle o amaçla olmuş olabilir ama her kız ayni değl

• valla bana mesaj atan çok oldu artık nefret etim ya direk küfür edişyorum tersliyorum artık içimde güzel duygular yok hissiz oldum

• Nasibin gelince olur merak etme sen sadece sal kendini herşeyi kaderine bırak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...