26 Haziran onur yürüyüşüne (LGBT) katılacak mısınız?

26 Haziran Onur Yürüyüşü (LGBT) Hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben o gün orada olup hakkımı savunacağım başka gelecek olan var mı?26 Haziran Onur Yürüyüşü (LGBT)  ?

1|1
19|20

En İyi Kız Görüşü

• Geçen yıl katılmıştım. Nasıl bir kafa var bilmiyorum ama sırf katıldım diye benim de eşcinsel olduğumu düşünmüşlerdi. Ben orada tanıdığım arkadaşlarımın haklarını savunmak için bulunmuştum. Herkes özgür, hür iradesiyle istediği seçimi yapabilir. Kimse ama kimse buna karışamaz, yargılayamaz çünkü. Bu nedenle bu yıl da katılmayı düşünüyorum. Yine savunacağım o insanları. Tercihleri için kimse soyutlanamaz ya da yargılanamaz.

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evet bende katılıyorum. yürüyüşe ve provakatıif pankartlar taşımamaya dikkat edin polis siddetini kameraya çekin

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Eşcinsel değilim. Eşcinsel arkadaşımda var. Şimdiye kadar kimsenin tercihinede laf söylemedim. Saygı bekleyen insanında saygı göstermesi lazım. Hiç katılmadığım için sadece resimler ve yazılan makalelerden çıplak şekilde gezip özgürüz demeleri ve özel hayatımıza karışılmasın demelerine rağmen özellerini bu kadar göz önüne açan insanlarda kendine ters düşüyor diye düşünüyorum. Tamam yürüyüşlerini yapsınlar. Nasıl şekilde yapıcaklarsada öyle yapsınlar. Ama bir müslüman ve müslüman bir ülkede yaşayan bir insan olarak Ramazanın bitmesini bile beklemeden yürüyüş yapan insanlar için nasıl hakkını savunuyor diye düşünebilirim. İslamda eşcinselliğin yeri belli. Yobaz değilim kesinlikle Müslümanım. Bayramıma saygı göstermeyen insanada kesinlikle saygı göstermem. Buda cinsel tercihlerinden lgbt üyesi olduklarından değil direk kişilikleri yüzünden olur.

3|1
    0|0
  • Pazar günüde burada var :D Gidermiyim bilmiyorum 😶

0|2
    0|0
  • Hangi onur

3|3
    0|0
  • Tabiiki katılacağım.

1|2
    0|0
  • Desteklemiyorum, gitmem.

2|3
    0|0
  • Sonuna kadar saygım var, desteklerim, ama gidemeyeceğim maalesef.

0|0
    0|0
  • Katılmiyorum katılmamda saygı falanda duymuyorum geçen senede ramazanda olay çıkardınız bu senede aynısını yapıyorsunuz. Oraya gidip savununca ne oluyor sanki sizi takan var. O kadar şehit oluyor onlara care bulamıyorlar sizin için yasa mi çıkarcaklar. Gidin başka ülkede yaşayın. Her türlü irka dine saygım var ama size yok kusura bakmayın. Bunun altınada şimdi kirktane yorum yaparsınız şimdi. Istediğiniz kadar konuşun umurumda olmaz. Çocukların cinsel kimliğini bile bozuyorsunuz.

0|1
    0|0
    • sen git başka ülkede yaşa sen kim oluyorsun da böyle birşey söylüyebiliyorsun umarım böyle bir durumla sınanmazsın...

• Allah kimsenin başına vermesin. Size karşı bir saldırım da olmaz bizim okulda da çok var. Ama ben karşıyım desteklemiyorum. Tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum

• @bayançillii boşver bunlari laf yetiştirmeye değmez zaten insan olsaydilar oraya buraya sataşmazlardi hem kendi isteklerimiz olduğu için bizim değil @BoYsSx bence hakk istiyorsaniz sizgidin hakinizi veren yerde yaşayin burasi bize aid size degil

• Nayır

0|1
    0|0
  • Burda birsey soyleyip kavga cikartmayacagim. Hayir diyorum katilmiyorum.

0|1
    0|0
  • ''Ne düşünüyorsunuz?''diye sorarsan, gericilerden hakaret alırsın.
    Birilerinin ne düşündüğünü önemsiyorsan orada yürüyemezsin.

0|1
    0|0
    • kimin ne düşündüğü için gitmiyorum GİDİYORUM ÇÜNKÜ KENDİM İÇİN soruyu sordum çünkü ne kadar homofobiklerle çevriliyiz bilmek istedim

• olmayan şey için yurunurmu yorulmayın

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Maalesef hayır

0|0
    0|0
  • Evet katılacağım bu savaş hepimizin 💪🏽

0|0
    0|0
  • Onursuzluk olan bir şeyin nasıl onur yürüyüşü olabilir?
    Saçma.

0|1
    0|0
  • lez degilim ama escinsel arkadaslarim icin bu yürüyüse katilmistim eskiden , ve benim o yürüyüse katildigimi düsünen diger arkadaslarim aylarca escinsel sanmislar beni , hayir ne mantik bu acaba? bir hak var orada ve bunu savunuyorz gayet dogal bisey, hayir hayvan haklarini hayvan oldiugu icinmi savunuyorsunuz siz yoksa bunun ba HAK oldugu icinmi... kim ne düsünürse düsünsün bu sene tekrar katilacagim yürüyüse

0|3
    0|0
    • supersin sen :)

• @CittaBonita o konuda haklisn yane ramazandan sonra olabilirdi , gerci turkiyede özelliklede buyuk sehirlerde oruc tutan yok zaten :D

• Ankaradayım? Nadir de olsa arada tutarım.
      Mesele tutup tutmamak da değil.

Müslüman bir ülkede yaşıyosun, müslümanlıkta eşcinselliğin yeri belli ve nettir.
      Bunu da herkes gayet iyi bilir.

O tarih de, yüzde 1 trilyon kasıtlı ayarlanmış bir tarih. Yemeyin bizi 😛

Piyonlarla yürüyüş düzenleyelim. Ne zaman? Ramazanda.. Ramazanda olsun ki milletin manevi duygularına en ağır darbeyi indirmiş oluruz, büyük de ses getirir. bir taşla kuş katliamı yani 😂

Sen ramazan gibi bir ayda yürüyüş yaparak benim dinime saygı göstermiyosun,
      Ama iş senin homoluğuna gelince sana saygı duymamı bekliyosun.

Siz bir geçeceksiniz o işi...

( Homo musun bilmiyorum sözlerim sana özel değil tüm homolara )

• Gelmıcem yanlış buluyoru

0|1
    0|0
  • Yıne ramazanda rezillik çıkacak yanı..

1|2
    0|0
    • gezi parkındada provakatif insanlar vardı lgbt müslüman olanlarda dine küfredenler tamamiyle provaktörlerin hazırladığ bir olay

• Soyunan, bırbırlerine oral yapan öpüşen kadınlardan ve bunları alkışlayan insanlardan yetmezmış gıbı muslumanlar için önemli olan üç aylarla dalga geçilmesinden bahsediyorum. Hak savunmak bu ise zerre saygı duymuyorum rezillik olarak görüyorum. @Gross

• Eşcinsellerin yıllarca gördükleri işkenceleri ve haksızlıkları bununla karşılaştıramazsınız bile.

Üstelik o kadınlardan kaç tane var acaba? Peki homofobik kaç Müslüman var?

Erkekler Ne Diyor 19

• özelliklemi ramazana denk getirdiniz yoksa o tarihinfarklı bir mevzusumu var?

1|1
    0|0
  • Escinselliginizi evinizde yasayin!
    Neyini desteklicem bunun?

1|1
    0|0
    • sende evinde yaşasan olur mu?

• Ben dogru seyi yasiyorum, erkek erkege el ele tutusup milletin goz zevkini bozmuyorum.
      Gidin homo musun, ciko musun evinde takil. Millet seni izlemek zorunda degil.
      Yolda gorsem tekmelerim

• bende senin el ele dolaşmanı izlmek zorunda değilim ?

• umrumda değil

0|0
    0|0
  • Ne hakkı sorması ayıp?

0|0
    0|0
  • Ne içiyonuz ariel mi?

2|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • lut kavminin amelini işleyen melundur.

1|0
    0|0
  • Geçen ramazan yapılan terbiyesizliği tekrarlayacaksanız onurunuza zokayım derim...

0|0
    0|0
  • Denizlide yapinda bu sene dalayim hemde ramazan ayi oh mis gibi

1|0
    0|0
  • Onur derken? İnsanlığın onurunu ayaklar altına alanların olduğu bir yürüyüşte mi 😃

1|0
    0|0
  • ib. neler bile onurlu olduysa ben onursuz olmak istiyorum.

1|0
    0|0
  • Desteklemiyorum.

0|0
    0|0
  • Katilmam ama o tarihe yapilmamasi lazim

0|0
    0|0
  • ne onuru neyin onuru

1|0
    0|0
  • Makul sebepler varsa Evet ama bu toplumda özgürlük istemek çok aptalca Geliyor

0|0
    0|0
  • Ve şu KIZLARIN yuruyüşümü bu? Pardon erkeklerin

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlığın onursuz yürüyüşü olmuş onur yürüyüşü.

0|0
    0|0
  • Ya ne milletin gözüne sokup duruyorsun tamam neyse osun oldu mu

2|0
    0|0
  • bu konuda özgürlük kazanmak için o kadar çaba harcıyorsunuz ya inanın her konuda özgür olduğunuz zaman size bu kadar çekici gelmeyecek bu durum.

1|0
    0|0
    • neye dayanarak söylüyorsun?

• @derdibilinmez evet öyle birşeyden bahsettim yoksa kimsenin seçimine bir itirazım yok

• hetero olmaktan soğudunuz o zaman bende bunu anladım

Yükleniyor...