En cok hangi Sehirde yasamak istersnizi?

Selam Arkadaslar, en cok hangi Sehirde yasanir sizce? Ben Istanbulluyum ama Almanyada dogdum ve büyüdüm.. İstanbul'da yasamayi düsünüyorum.. Ama İzmir veya baska bir Sehir de olabilir.. Yani Hangi Sehirde Is imkanlari daha iyi ve yasam tarzi daha iyi?

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Antalya'da yaşıyorum ve başka şehirde yaşamaya niyetim yok 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Edirnede yaşamak isterdim :)) Ama iş yok :D

0|0
    0|0
  • Yaşamak için büyük şehirlere gitcen İstanbul Ankara İzmir gibi gelebilir aklına ben İstanbul'da yaşıyorum ama İstanbul da her semt farklı İstanbul istiyorsan semtlerini iyi araştır

0|0
    0|0
    • Tesekkürler.. Benim Ailem Istanbullu.. Istanbulun hemen hemen heryerini iyi bilirim.. Semt gercetekn cok önemli... Istanbulu bilmeyene zor evet

• Evet bilmeyen için televizyon da gördükleri gibi zannediyorlar senin aklında biyer kesinleştimi

• İstanbul iş yönünden de yaşam tarzı olaraktan önde ama orada yaşamakta gerçekten çok zorbence sen Bursa'ya gel hem iş imkanınçok

0|0
    0|0
    • Hem kaliteli bir şehir hem İzmir gibi çok sıcak değil. Bursada hiç bir şeyden geri kalmazsın

• Çok pardon bu arada meslek neydi? Ne tarz işlerde çalışabilirsin birde maaş beklentin ne? Yaninkaç tl den altına çalışmazsın?

• Ben Sekreterlik ve Ofis de calsiiyorum.. Yine Ofis de , Masa basinda olabilir mesela.. Farketmiyor.. Yabanci dilleirm var.. 2500 TL den asaga da almam mümkün degil. Yani o civar en az...:) neden sordun

• Trakya olsun da

0|0
    0|0
  • en cok yaşamak istediğim şehirde yaşamak isterdim..

0|0
    0|0
  • Konyaaa

0|1
    0|0
  • amerika hawaii veya arizona

0|0
    0|0
    • Hawaii de Arkadaslarim yasiyor ve ordaki kosullar da hep iyi degil.. Arizona tatile gittim ama yasamam orda.. Amerika oralar Aileme cok uzak.. :)

• İzmir'de yaşamak isterdim bir de Yunan manita olacaktı ohh miss

#incisker

0|0
    0|0
  • İstanbul Ankara .

0|0
    0|0
  • ben amsterdamda yasiyorum... ama Miami de falan yasamak isterdim...20-25 derecenin altina dusmicek bir sahil sehir... en guzeli...

0|0
    0|0
  • Kocaeli'ne gelmelisin 😊😊

0|0
    0|0
  • İzmir aplaaa

0|0
    0|0
  • yaşamak istediğim şehirdeyim.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşıydum bende taşındım ama bir yanım hala orda diyebilirimm :)

0|0
    0|0
    • Benim de hep bir yanim orda.. Ama önemli olan da Hayat Sartlarinin cok da zor olmamasi.. Gerci heryerde zor.. Nereye tasindiniz?

• Evet aynen.. O yüzden simdiden plan yapip is bulup gitmek istiyourm

• Acele etme derimm☺️

• Karadenizi görmeyi çok istiyorum dünya gözüyle görürsem zaten büyük ihtimal orada kalırım

0|0
    0|0
  • yasamak ıstedıgım sehırdeyım İstanbul

0|0
    0|0
  • Hiç bilmediğim bir şehirde bir balıkçı kasabasında ve barakada

0|0
    0|0
  • Antalya

0|0
    0|0
  • En çok yaşamak istediğim şehirde yaşıyorum şu an

0|0
    0|0
  • İStanbul ya da İzmir ..

0|0
    0|0
  • Diyarbakır - Sur

0|0
    0|0
    • Yok Sirnak

• Heryeri bizim.. Orasi ayri.. Ama ben yukarda da belirttigim gibi.. Is sartlari uygun ve Yasam tarzinin biraz da olsa kolay olmasini sart olarak koymustum... Senin yaptigin olayi ben Ögretmen olsam bende yapardim.. Ozaman tabiki güzel olurdu evet.. Ama ögretmen degilim...

• Hep kolaya kolaycılığa alışmışız. Biraz elimizi taşın altına koymak lazım.
      Sende haklısın Melek hanım.

• İzmir.

0|0
    0|0
    • Is Sartlari ve Yasam Kosullari Istanbuldan daha iyi duydum.. Dogru mu?

• Görmek istedigim sey bu iste... Ne mutlu Türküm diyene :)

• Aynen öyle🤗🇹🇷

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• İzmir ❤

0|0
    0|0
  • Ben tokyo da yine
    Von wo aus Deutschland?

0|0
    0|0
  • İzmir <3

0|1
    0|0
    • Cok arada kaldim gercekten.. Önemli karar bunlar... En önemlisi benim iyi bir is bulmam lazim.. Almancam, ingilizcem, türkcem ve biraz ispanyolcam var.. okudum ama istanbulu cok seviyorum ki bütün akrablarimiz orda.. Ama is zor.. Izmiri bilmiyourm :(

• Üzüldüm şimdi ya :/

• Aman bosver.. Hayirlisi bakalim.. Üzülme.. Canim ya :) Ben artik üzülmüyorum..

• Sevdiğimin şehrinde

0|0
    0|0
  • İzmir.

0|0
    0|0
  • Muğla sessiz sakin kafa dinlenecek bir şehir. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...