Kapat

Çocuğunuza bunları yapsalar ne yaparsınız?

Çocuğunuz ortaokulda okuyor.
Maddi durumunuz kötü.
Müdür ve müdür yardımcıları sürekli çocuğunuzu sıkıştırıyor. Okul aidatını ver diye.
Sınıf içersinde küçük düşürüyor.
Siz olsanız ne yaparsınız söyleyin şimdi?
Ankettir.

• Direkt mahkemeye veririm. Çünkü yasal değil.
    62%(16)54%(25)Oy Ver45%(9)
  • Gider ağızlarını burunlarını dağıtırım.
    31%(8)33%(15)Oy Ver35%(7)
  • Boşver ya. Uğraşmayalım şimdi. Ne de olsa yetkililer.
    4%(1)4%(2)Oy Ver5%(1)
  • Başka bişey. (Yazın lütfen)
    3%(1)9%(4)Oy Ver15%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruyu kendim için soruyorum. Ülkemizin genelinde bu sorun var. Ayrıca böyle birşey olduğunda duyarsız kalmayalım lütfen...

1|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dedigin gibi yasal degil. Bu duzeni sevmedigimden okulun kravatini bile takmiyordum. Lisedeyken mudur cagirdi odasina odemedjm aidat.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konuşmaya git müdürle müdür yardımcısı ile ses kaydın al eğer tepki çekecek kelimelr olursa ses kaydında blöf yap bu ses kaydını arkadaşıma attım gazetecileri çağıracağım haberlere çıkartacağım milli eğitime şikayet dilekçesi yazıp ses kaydıyla yollayacağım bimeri arayacağım yeter bu kadar bizi rencide ettiğiniz birazda sizin kurumunuz rencide olsun de çarp kapıyı çık

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Önce mahkemeye veririm sonra okul çıkışında gizlice arabaya alır dağa kaldırır
    Çırıl çıplak soyar aidat parasını kaba Etine sokar dönerdim

#incisker

1|0
    0|0
  • Gerekirse meclisin kapılarını aşındırır o müdürü işinden etmek için elimden gelen bütün gücü kullanırım.

1|0
    0|0
  • A ve b demek istiyorum. Ama böyleleri var maalesef

1|0
    0|0
  • Mahkemeye veririm. Bimer'e yazarım. MEB'e yazarım, Cimer'e yazarım. Sonra alırım çayımı elime, filmi izlerim...

1|0
    0|0
  • Milli Eğitim bakanlığı bu gibi konularda tavrını sert katamaz. Bir avukat adayı olarak mahkemeye de vermezdim. Bu olayı belgeler ile topladım. Bimer'e mesaj atardım. Bana geri dönüş yaptıktan sonra mahkemeye verirdim. %90 kazanırım.

1|0
    0|0
  • Çok kolay bir dilekçe ile çözülür olay yazıcak bir dilekçe götürecek kendi elleriyle verecek milli eğitime bak isteyebiliyorlarmı mektup olacak

1|0
    0|0
  • Devlet Okulları Hiçbir Şekilde Yardım Toplayamaz Aidat Nedir? Valiliğe Başvurun.

0|1
    0|0
    • Milli Eğitim Müdürlüğüne Başvurun Sonra Valiliğe İlçedeyseniz Kaymakamlık, Merkezde İseniz Valilik.

• MEB e sikayet ederim.

0|0
    0|0
  • Okulu başlarına yıkarım..

0|0
    0|0
  • A dedim.

0|0
    0|0
  • İsrailde tüm okullar ücretsiz olduğu için böyle bir sorunum yok

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Artık devlet okullarına para yatırmak yasak bizim zamanımızda kaldı öyle şeyler yasal değil git döv

1|0
    0|0
  • Yasal değil. Zaten okulların bu saçma düzenlerini takmazdım.

0|0
    0|0
  • Keşke herkes sizin gibi bilinçli olsa

1|0
    0|0
  • okul değiştiririm

0|0
    0|0
  • Ilce milli eğitim e şikayet edin durumu anlatın onlar o mudur ve yardımcılarına gerekeni yapar. Hangi okul bu?

0|0
    0|0
    • Erzincan imkb müşir zeki paşa

• Burada olsaydı ben ilgilenirdim ama maalesef siz dediğim gibi ilce milli egitime şikayet edin aidat kalktı yasak zaten. Onlar direkt okula telefon açarlar merak etmeyin davayla filan ugrasmayin,

• Teşekkür ederim. Gerekeni yaptım zaten. Bimer é kadar gitti.

• Gider idareyle konuşur durumu anlatırım...

1|0
    0|0
  • Ne gerekmiyorsa onu yapardıım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...