Evlendiniz. Velevki bir kızınız oldu. Kızınız kimle evlense karşı çıkardınız? Nasıl biri olsa kiziniza evlenme derdiniz?

Şahsen benim bir kızım olsa kızımın asla ve asla bir kürytle evlenmesini istemezdim. Evlense dahi kızımı yok sayardım. Red ederdim kizimi. Evlendirmem onu böyle biriyle. ;) Peki yaa sen nasıl biriyle evlendirmem?

Güncellemeler:
Küryde kiz miz vermem ;)

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Kürt olsa ne olacak ne bu aşağılama? Dağdakilere hepimiz karşıyız ama bu genelleme bu ırkçılık ne? Kürtlük sanki seçilen bir şey. Ben Türküm. Nasıl ki bunu kendim seçmediysem ya da nasıl sen kendin seçmediysen kürtler de kendi seçmiyo. Bu kadar dar görüşlü olma bence. Ve büyük konuşuyosun. Şu an kızın yok kız evlat sevgisini tatmadın. Bu kadar güçlü bir sevgiyi tatmadan nasıl diyebiliyosun reddederim? O kadar kolay mı evladı reddetmek. Şu an senin gibi bir babam olmadıgı için mutlu oldum açıkçası

0|0
    0|0
    • Doğru konuş. Kürt hayranı falan değilim tam tersine kürt tanıdıgım bile yok sadece senin gibi ırkçı değilim. Asıl sen kendinden başka görüşlere saygı duymayacak kadar zeka yoksunusun. Senin gibi kötülemedim ya hemen küfür et. Geri kafalı.

• Ben seni incittigim icin özür dilerim. ;) Ama kürytler orysp cocugudur gözümde ;)

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Dindar bir tipse.

0|0
    0|0
  • kardeş büyük konuşma yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • Büyük konusuyorum. Kizim olsa ve boyle birsey olursa 3. Dünya savasini cikartirim. Cekirdekten yetisrirecem onu ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Serseri olmasın da gerisi önemsiz

0|0
    0|0
  • Bilemedim gonul ne kadar engel olabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...