Okul bittiğinde nasıl duygular hissettiniz? Yaşamınızın değişmesi sizi üzdü mü?

4 sene boyunca bitsin nasil gecer bu yillar dedik. Ama son raddaye geldik sanki zamanin durmasini istiyorum. Biliyorum ileride lise siralarini ozleyecegim. Anlasamadigim sinifi dahi ozleyecegim. Artik yeni bir hayata, meslege adim atacagim. Hayatimin bir kismi resmen bitti. Bu durum benim icimi parcaliyor. Siz de boyle mi dusunmustunuz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Üzerimizden bir yük kalktığını sanarızda asıl okuldan sonra başlıyor zorluklar.

1|0
    0|0
    • Calisma, evlenme bunlari dusunuyorum strese giriyorum sanirim psikolojim bozuk

• Herşeyi akışına bırakmalısın sen elinden geleni yap gerisi gelir şimdiden yıllar sonrayı düşünmek insanı üzebilir..

En İyi Kız Görüşü

• Hocalarımız çok ararsınız bu zamanlarınızı demişti de inanmamıştım. Doğruymuş. Mezun olalı 7 sene olmuş hala özlediğim olur zaman zaman. İlk 1-2 sene falan özlemedim ama.

1|0
    0|0
    • Universiteye baslasam degisebilir ama direk ise baslamak insana cok koyuyor. Gorusunuz beni anlatiyor.

• Bir kaç sene dinlendikten sonra işe başlayanlar şanslı. Direkt işe başlayanlar için yorucu. Daha hala bir işe başlamamış olanlar için çile.

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk başlarda çok sevinmiştim Lise'den mezun oldugumda.. çünkü bir daha o kendini beğenmiş , kibirli , şımarık, kezban sınıf arkadaşlarımı görmeyecektim.. ama yıllar geçtikçe insan yinede o ortamları özlüyor yalan değil

1|0
    0|0
    • Gecen sene ben de oyleydim bitse de kurtulsam hepsinden diyordum ama haklisiniz ozlememek elde degil

• Bı bıtsınde bakalım kanks

1|0
    0|0
  • Evet Özledim Gerçekten

1|0
    0|0
  • parcaliyor hımm ilginç

0|0
    0|0
    • Paraliyor olucakti ya neyse😂

• Öyle özlüyorum ki o yılları. . .

1|0
    0|0
    • Keske daha iyi gecseydi diyor insan

Kızlar Ne Diyor 2

• Özlemedim

1|0
    0|0
  • Hayatta yalnız kalacağını büyümek zorunda olduğunu ve sorumluluk sahibi olmayı öğretiyor...

1|0
    0|0
    • Buyumek zorunda olmak koyuyor insana zaten en cok

Yükleniyor...