Hesabi kim ödeyecek kavgasi yaptik 😠?

Genelleme yapmiyorum ama erkek arkadaslari anlamak cidden zor. Ben esitlikten yanayim. Yahu o da ogrenci bende ayni zamanda ikimizde calisiyoruz ve kazancimizda iyi şükür. Bisey yedigimizde disarda harcama yaptigimizda sirayla odemeyi ya da ortak odemeyi teklif ediyorum deliye donuyor neymis kizlar hesap odemezmis erkek adam kiza hesap odetmezmis. Az once yine kasada kavga ettik ben odemek istiyorum dedim kızım bir cekil ben burdayken sana noluyo dedi sonra kasadaki adama haksiz miyim abi dedi adamda haklisin kardesim dedi dahada bisey diyemedim sinirlenince kalp kiriyorum ciktik yuruduk eve gidiyorum. Hep boyle mi kalacaka bu adam nasil alistiricam ben bunu? haksiz miyim Allah askina ya? illa sevgilisinin kredi kartini eksilere dusuren her istedigini aldiran tiplerden mi olmamiz gerekiyor anlamiyorum ki ben

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Can kurban böyle kızlara :)
    Ödesin cok istiyorsa
    Sende az cok hesap et ödemelerini falan bir hediye al hediye et ona tekabül olmus olur
    Parasi boşa gitmemiş olur ihtiyacı olacak bir hediye olsun
    Genel günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayan hediyeler de olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben de sinir oluyorum hesabımın ödenmesine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• onun yerine şöyle yap birdhaki sefere sen ödeme koşulu koy yoksa grüşemeyiz de maden gerçekten istiyorsun

0|0
    0|0
  • Eşit bölüşmek istemek çok normal bencede ama erkek ödemek istiyorsa ödesin bırak derim ben senin değerini bilmiyor ya <3 <3

0|0
    0|0
  • Sende ödeme kendi hakkın olan paranın yarısını koy kenara eksiye düşerse çıkartıp verirsin.. Herşeyi ben mi söylemeliyim yahuu acık pratik zeka olun

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorm erkek adam sevgilisine hesap ödetmez ben olsam bnde kızardım

0|0
    0|0
  • bir sen bir o odesin en iyisi adaletlisi

0|0
    0|0
  • Hele ki bu kavgayı başkasının yanında yapıyorsun töbe arkadaş adamı iyice sinirlendirirsin.

0|0
    0|0
  • Adam hakli.

0|0
    0|0
  • Benle görüş hep sen öde 😂

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • bırak erkek ödesin

0|0
    0|0
  • yalandan kim ölmüş

0|0
    0|0
  • Sus bakim biz odicez tabi erkek adam dururken kizin elini cebine atmasi yakisik almaz

0|0
    0|0
  • Hesabı erkek öder doğanın kanunu bu

Erkek avlanır yiyecek getirir

Kadın annedir çocuk yetiştirir evi ev yapar

Kazanmış kazanmamış erkeği ilgilendirmez malesef öyle bu durumdan memnunum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• psikopat_hatun diyor Kİ: kadın erekk heryerde eşittir ikinizde birbirinize para yedirmek için çalışmıyorsunuz. bunu için daha erken

0|0
    0|0
  • Bir defa yiyebileceklerinin en pahalısını ye, iç;o zaman erkek adamı görürüz.
    Ciddi söylüyorum, dene bir defa.

1|0
    0|0
  • Bırak erkek ödesin.

0|0
    0|0
  • Haklısın hesabı onceden sen öde böyle yapiyorsa

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0