Bu ateistler ne etti size? Neden sevmiyorsunuz?

Sakalli cakma musluman beduk'un bir sokak ropartaji

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/226473/ateistleri-kesmek-isteyen-gencler

Ula bu ateistler ne etti size?

Namaz kilarken onunuze mi gecti?

Oruc tutarken zorla gelip su mu icirdi?

Hacca gidecektiniz, otobusun onune tas mi koydu?

Memleketi mi soydu? Halki mi soydu? İnsanlari mi ayristirdi?

Bunlarin hepsini yapan, muslumanlar. Memleketi soyanlar, dinle dalga gecenler, oruc tutuyor diy gazi uni'de cocuklari dovenler, osmanliyiz diyerek galatanin orada raki icenleri dovenler, burada opusemezsin diyerek genclere ahlak bekciligi yapanlar, tecavuz edenler, taciz edenler. Bunlarin hepsi musluman.

Birak bu ulkeyi dunyanin ebesini belleyen ulkeler hep musluman ulkeleri. Suriye, irak.

Gelismemis ulkeler.

Hatayi kendinizde aramak yerine hemen ateistleri keselim, bicaklari takalim, oldurelim.

İnanmayabilir, inanmayabiliriz aga.

Hepiniz ortak bir yalana inanmissiniz. Ve cogunuz bu videodaki gibi

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bna saygı gösterdiği sürece hiçbirini eleştirmiyorum herkes inandığını yaşasın bn inanıyorum diye kimse inanmak zorunda değil ama kabul edinki siz de yeterince saygı göstermiyorsunuz :)

0|1
    0|0
    • Ne saygisindan bahsediyorsun? Herkes ateistleri keselim oldurelim kafasinda. Siz bir de utanmadan bu ateistlerden saygi mi bekliyorsunuz pardon?

• Toplumda azinlik olan ateistler farkinda misin? Oldurulenler. Dayak yiyenler. Hala saygi diyorsun ama sen

• İzmirde azınlık değiller :) bn kimseyi azınlık çoğunluk diye gruplamıyorum herkes biricik ve kişiliğine özeldir benim için kimsenin yobazlığını üstlenemem o insanların müslüman olduğuna da inanmıyorum dediğin gibi çakma müslüman..

En İyi Erkek Görüşü

• iyide sen saygı beklerken bizim ağzımıza etmişsin
    bende müslümanım sence birine tecavüz mü ettim, birine taciz mi ettim. Milletin parasınımı çaldım. Milletin malına yan gözlemi baktım.
    Milletin canınamı kastettim. Her ne kadar sokakta öpüşenleri sevmesemde dövmem oldukları yerden kovarım o kadar.

benim dinim sapkınlığıda, hırsızlığıda, kul hakkı yemeyide haram kılmıştır. Bu durumda bunu icra edenler müslümandan sayılmaz.

0|0
    0|0
    • Sen sayma ama onlar kendilerine musluman diyor. Sizin kavganiz ateistlerle degil icinizdeki cakma muslumanlarla. Bunu ogrendiginiz gun aydinlanacaksiniz.

• bizde farkındayız ama basımızdan atamıyoruz
      eig için teşekkür ederim

• Eig cevabi sistem seciyor kardes.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kafirler onlar! En fazla da onlar yancak diyer tarafta!

0|0
    0|0
  • aslında umrumda degil bence sen cok kurmuşşun

0|0
    0|0
    • Ben mi cok kurmusum? Hahah bence seni ailen cam bir fanusta buyutmus

• Herkesin inancina kimse karisamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim icin olan insanlik. Inanci beni ilgilendirmez. Onu sorgulayacak var zaten. Onun icin insanlik onemli

0|0
    0|0
    • Keske herkes senin gibi dusunse

• Bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bugün iktidara onlar gelse onlar da aynısını yapacak

0|0
    0|0
    • Kimler gelse?

• Ne alaka dayi

• Tarihe bak tarih tekerrürden ibarettir.. Gücü alan herkes kendi fikirlerini inançlarını dayatır ve gücünü korumak için diğer muhalif olacak herşeyi sindirmeye asimile etmeye yok etmeye çalışır.. Diyelim ki aleviler bugün gücü eline alsın sünniliği yok etmek sindirmek için elinden gelen herşeyi yaparlar..

Yükleniyor...