Bla bla car kullanan var mı?

haftaya tatile gideceğiz bla bla car uygun olur diye kullanmak istiyoruz kullananlar varsa yormları alayım nasıldı?

0|1
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• güvensiz. haberlerde ve gazetede çok okudum. adam ıssız bir yerde silahı ya da bıçağı dayadı telefonlarını parasını aldı arabadan attı diye ya da kızı alıp çocuğu atıp gidip 100 metre ilerde kıza tecavüz edip bıraktı gibi. adam seni 30 tl ye mi götürüyor 20 de sen ver güvenle otobüsle git.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nedir o?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben uzak yere gideceğim zaman yanıma 2-3kişi götürüyorum mesela :) otobis 80 TL ise ben 40 a götürdüm konfor rahatlık istedikleri yerde mola oh :) tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • En riskli işlerden birisi.. Kaza yapsan suçlu %100 karşısı olsa arabada ki yabancı ölse suçlusun..

1|0
    0|0
  • Güvenliksiz olduğunu düşünüyorum. Şimdi atıyorum Ankara'dan İstanbul'a gideceksiniz, gelin benim yolumun üstü bırakayım sizi desem gelir misiniz?

1|0
    0|0
  • bu sene her haftasonu akcaya gideceğim. yanıma birileri alsam mı diyorum ama ben bile çekiniyorum
    düşün yani

1|0
    0|0
  • Ben almıştım İstanbul'a giderken bir bayan bagajsız olması şartı ile kişinin profiline varsa Facebook profiline bak sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • Nasil guvenceksin?

1|0
    0|0
  • üyelik kabul etmedi

1|0
    0|0
  • Geçenlerde muğlaya gitmem gerekti hadi yapayım dedim üyelik alamadım facebook Zorunlu 😂

1|0
    0|0
  • kullancaktım bir ara vaz geçtim

1|0
    0|0
  • güvenilirr

1|0
    0|0
  • hiç kullanmadım da iyi bir ulaşım yöntemi olduğunu söylüyolar

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...