Türkler, Yahudileri neden bu kadar çok seviyor?

Almanya, Ermeni soykırımı kabul ettiğinden beri, Hitler'in tarihte yaptığı Yahudi soykırımı aleyhinde paylaşımlara başlandı.

Yahudilere gösterilen sevginin haddi hesabı yok.2 gündür herkes Yossi Benayoun, herkes Pini Balili.

Yaşasın Türk-Yahudi kardeşliği :/

0|1
2|12

En İyi Kız Görüşü

• iyi dedin girdiği kabın şeklini alıyorlar :)
    işlerine nasıl gelirse öyle davranırlar. coca cola yı unutmadık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Komik.. Zamanında almanya kabul etti, gerçekti bu. Tazminat ödendi o kadar. Tamam bizimkisi düzmece ama burada dış. işlerinin başarısı ortada. Bir halta yaradığı yok. Fason işleri bakanlığı desek yeridir.
    Cola dökmek kolay, mercedes yakmak döt ister. Severler yahudiyi :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Türkler mi seviyormuş kim kandırıyor kendini veya rüya görüyor hemen uyansın o rüyadan. Ne saçmalıyon soran kardeş yahudi misin öylesin gibi kendini avutuyon bence. bir kere filistin ve israil yüzünden + din yönünden geçmişlerinde lanetlenmesi felan + sürekli israilin savaşması lanetli millet olması felan kimse yahudiyi sevmez. Sion teşkilatı ve masonlar dünyada herşeyin basına çeken yahudi liderler vb daha seven var mı cidden %1 lik kısım belkidir gerisini hiç sevmem 2009 daki mavi marmara bilene yeter sen nerde yasıyon kardo?

0|0
    0|0
    • + Naziler güzel yapmış keşke köklerini kazısaydı elinden kaçmış 3-5 milyon

Gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz. - Adolf Hitler Heil Führer! Var mı ötesi?

• saçmalama lan kim seviyor Yahudileri Ellerinden gelse şişeye oturtacaklar

0|0
    0|0
  • daha düne kadar yahudileri öldürdü diye hitleri sevenler bugün hitler yahudileri öldürdü diyor:( ben üzgün

0|0
    0|0
  • Hitler adamdır.

0|1
    0|0
  • Ben sevmim adamım

0|1
    0|0
  • acayip bir ironinin içindeyiz
    ortalığı kim karıştırdı gene almanlar

0|0
    0|0
  • Hitleride sevmem yahudileri de sevmem !

0|0
    0|0
  • hitlerin işine devam etmesini isterdim ta ki bir tane yahudi bırakmayana kadar

0|1
    0|0
  • herkes Yossi Benayoun :DDD

0|0
    0|0
  • Yahudiler kadar O... cocuğu bir toplum yok

0|0
    0|0
  • sen sorasın diye böööyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...