Moralim çok kötü ya öldüresim var kendimi bana biraz moral verin arkadaşlar (sapıklığa çekmeyin nolur)?

eşimin ailesiyle benim ailem tanışmazlar hoşlanmazlar birbiriyle kaçarak evlendik ailelerle yeni yeni barıştık ama geçen akşam babamla babası yumruk yumruğa kavga etti sokakta saçma sapan bir sebepten dolayı polislerle karakola gittik ifade verdik adamdan babamda bende şikayetçiyiz darp raporu aldı babam aslım hastasıyım gece 4 e kadar ifade verdim eşim sağolsun yanımda ama o da çok etkilendi olaydan beni bırakma diyo bende onun beni bırakmasından korkuyorum ailesi boşandırcaz sizi felan diyo eşimin aklını çelmelerinden korkuyorum çok kötüyüm babamı o halde kanlar içinde gördüm unutamıyorum

Güncellemeler:
babamlara gittik yemek yemee dönüşü işe gidicekti babam servis şöförü benim bizi güzergahta bıraktı ordan işe geçti ben çantamı onn arabada unttum admda arbada persnel oldugu için ve araba tkip edildiği için geri dönemicgni söyledi eşimde kndi babasını aradı ddi gl çantayı alalım aslm ilacı var çntasında adm geldi sonra vay efendim bir cantayı geri getirememişmi nasıl getiremez dedim dönemez iş aracı sus cevap verme bana senide babnıda ananıda diye küfür etti sonra babama denk glip kavga ettler

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• eşin kesin karadenizlidir. vurmalı kırmalı işler genelde onlardan çıkıyor. samsunsa taamdır zaten bittin.

0|0
    0|0
    • selanik göçmeni eşim

• eskişehirliyim ben eşim bana daha çok önem veriyo ne haliniz varsa görün diyo kendi ailesinde babama yaptıklarının yanlış oldugunu sonuna kadar savunuyo babamla telefonla görüşüp nasıl oldugunu soruyo

• iyi tamam ne güzel işte. eşin, böyle bir davranış karşısında ailesini tutmuyosa adammış zaten. babası adam değilse, oğlunu da aynı kefeye koymanın anlamı yok.

En İyi Kız Görüşü

• Sizin evlilik bastan bitmiş zaten saygı yoksa uzun sürmez nedemek kavga ettiler aman yarabbi en. azından çocuklarının hatrina birbirini sevmeselerde saygı gostermeleri gerekirdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eşinin eli armutmu topluyodu

0|0
    0|0
    • aslım krizim tuttuğu için orda beni sakinleştirmeye çalışıydu

• Yapcek bişey yok babana üzüldüm adam senin yüzünden yumruk yemiş git özürdile babandan nasıl unutcaksın babanın o kan içindeki halini merak ediyorum adam yetiştirsin büyütsün bide yumruk yesin kızı yüzünden yazık size.

• ben diledim zaten benim yüzümden yemedi bak olay şu babamlara gittik yemek yemee dönüşü işe gidicekti babam servis şöförü benim bizi güzegaht bıraktı ordan işe geçti ben çantamı onun arabada unuttum adamda arabada persnel oldugu için ve arava takip edildiği için geri dönemicegni söyledi eşimde kendi babasını aradı ddi gel çantayı alalım aslım ilacı var çantasında adam geldi sonra vay efendim bir cantayı geri getirememişmi nasıl getiremez dedim böyle böyle dönemez iş aracı sus cevap verme bana seni severim babnıda ananıda diye küfür etti öldürürm dsiye bende sen ne diyon ya dedim babamın oraya gidincede babama sataştı sonra kavga büyüdü

• troll

0|0
    0|0
  • ne diyim kocanı seviosan bırakma kaçarak evlenmşiiniz sende kocan aklına gir :D baban affeder fazla takma hayatına bak

0|0
    0|0
  • Öldür gitsin

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap babanın o halini gözünün önünden gitmez o aileyle yaşadığın sürece

0|0
    0|0
    • ben eşimle ayrı evde yaşıyorum o pislikle yaamıyoruz eşimde görüşmüyo şu an

• Esin ne yaptı ozmn

0|0
    0|0
  • çok zor allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Ayril

0|0
    0|0
  • Durum vahimmis

0|0
    0|0
  • İnsanlarda utanma duygusu yok yani iki gram akıl olsa.
    bunlar evli bizbizi neye rezil rüsfa ediyoruz derler ama öyle aileler vardır ki
    laftan anlamaz sorumsuzun tekidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya sende hep eşinin yanında olmaya devam et. Önceliğin eşin olsun.
    Sizin evliliğinizin bitip bitmeyeceği kararı onlara düşmez. O sizin bileceğiniz iş. Karışamazlar.
    Tepkinizi verin. Kendilerine gelsinler.
    Mümkünse bir süre görüşmeyin.

0|0
    0|0
  • sen kocana kaçarken aileni gözden çıkarmışsın zaten madem öyle yaptın arkasında dur ailelerden uzaklaşıp keyfinize bakın

0|0
    0|0
    • ben ailemle küs gitmedim ama barıştım sonradanda olsa rızasını aldım ve görüşüyorum yine

• bu kadar derin aile sorunu olan insanın nette çare arayacak olduğunu samimi bulmuyorum mübarek cuma dua et en temizi

• kendiniz eve çıkın :)

0|0
    0|0
  • Öldüresin varsa, öldür gitsin be.
    Beş kuruşluk yaşam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...