Bir kavga karmaşası yarattım?

Merhaba, aynı okul ve ortamda yaşadığım bir çocuk sürekli beni sinir ediyor, hakkımda, ailemle, arkadaşlarımla ilgili aptal saptal şeyler söylüyordu , her ortamda beni küçük düşürme çabasına giriyordu bunun yanı sıra etrafımdaki kişilere de hakkımda asılsız şeyler söylüyordu
çocuk dün beni sinir etmeye kalktı tabi sinirden üzerine yürüdüm vurdum bir tane. bağırdım bas bas ama çocuk geri çekildi yüzünü görmeliydiniz , arkadaşı sakin sakin dedi girdi araya o arada kavga durdu ama benim içimde kaldı aradım güvenilir 2 arkadaşı anlattım herşeyi. uzaktan bakmalar hareketler olunca arkadaşım geldi çocuğu dövdü bir güzel tehdit de etti. benim vurduğumla kalmadı arkadaşım da halletti. sizce doğru birşey yaptım mı? sürekli sinirimi bozuyordu, başta dediğim gibi. tereddüt ettiğim şeyler şunlar:
arkadaşları bana tepki gösterir mi?
insanlar bana kavga hakkında soru sormaya başlarlar mı?
yakınları arkadaşımla bir meseleye girerlermi?
gibi şeyler
yardımlarınızı bekliyorum çünkü bir duygu karmaşası içindeyim, şimdiden teşekkürler...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı şekilde ben de yaşamıştım senin olayını. Baktım olacak gibi değil umursamamaya başladım. Ve bir süre sonra sesi kesildi. Meğer bana aşık olmuştu. İşte o zaman bayağı gülmüştüm. :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...