Sevda ve sevmek sizce nedir açıklarmısınız sevda ile sevmek arasındaki fark?

Sevda ve sevmek sizce nedir açıklarmısınız sevda ile sevmek arasındaki fark?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmek bir aşkın ilk aşamasıdır ve riskli olan bölgedir sevgin bitedebilir karşındakine ya da duygularını daha da yoğunlaştırır gün geçtikçe eğer sevgin gitgide yoğunlaşır ve artık onsuz yapamayacağını anladığın an o sevgi sana olmuştur sevda ve kalbinin en derinlerindedir artık her an onun yanında olmak istersin her zaman ondan başka birşey önemli değildir senin için sevgi geçedebilir kaladabilir ama sevda kesinlikle kalıcıdır ve kişinin kalbinin derinliklerindedir derin izler bırakır kalbi yaralar bir zarar görürse sevda

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tek taraflıysa üzücü, karşılıklıysa dünyanın en güzel duygusu. Tek taraflı olunca aklını yitiriyorsun:( benim mesela yaşama sevincim kalmadı 😢

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok sevipte kavuşamazsan ve hep sevmeye devam edersen sevda olur diye düşünüyorum. sevmekse duygusal anlamda kişinin görünüşünden, kişilik karakter ve davranılarından etkilenip o kişiye sevgi beslemek, gönül vermek, bağlanmaktır diye düşünüyorum. bu iki kelime bu devirde gereksiz kullanımdan dolayı lügatımızdan çıktığı için yanlış ya da eksik tanımlama da yapmış olabilirim ama. :)

1|0
    0|0
  • Sevmek inanmaktır. Sevmek yaşamaktır.
    sevda Aşk, sevgi.

1|0
    0|0
  • Kan sevmek ve sevmemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...