Hiç dostunuzdan kazık yediniz mi?

Yediyseniz ne oldu? Hangi olay yüzünden kestiniz aranızda ki bağı?

0|2
17|34

En İyi Erkek Görüşü

• Denemelerimden sonra güvenimi %60 kazanıpta benden maddi yardım alıp, sonrası geçerli gibi sebepler sunup'ki yalan değildi.. sonrası 1 söz ve hareketi ile rolünü ele vermesiyle ( maddi anlamda değil ) güvenilir gözükmesi yönünden
    ( yapım aşamasında olan ve maketi sergilenen 1 adet kazık yemiş bulundum ).

Şimdiyse : bu yönünü etrafındakilere ispatlı olarak belirtip, kazık yeme bölgelerini kollamalarını sağlayıp, menfaatim gereği o arkadaşımı kullanıp, doğrusunu bildiğim şeylerin yalanını anlatmasını zevkle dinleyip, sonrası çabasını onu beni kandırdığı gibi kandırıpta dersini verip, ahirettede hakkımı almak adına yaşamıma devam ediyor, borcu bana bitincede arkadaşlığımı hatalarını yüzüne vurupta bitireceğim.

Hoş bir bayansınız çağla hanım. İyi akşamlar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kazık sayılır mı bilmem sevgilisinin izini yüzünden benimle olan planını iptal etmek için aramıştı o günden sonra bir kaç gün konuşmadık mesajlarına soğuk cevaplar verdim neden soğuksun sen böyle değildin dediğinde artık sana karşı böyleyim çünkü dostum değilsin falan demiştim belki basit bişey gibi gelebilir ama benim dostumsa öyle bişey yapmayacaktı yaptıysa dostum kalamaz tabi bu konuşma bu kadarla sınırlı kalmadı baya baya tartıştık bir kaç kez o mesaj attı kısa kısa cevaplar verdim artık oda atmıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Kazık mı bildiğin elektrik direği soktu. Ayran gönüllü pzevenge en az 100 tane kız ayarladım, stajımı yapmam lazımdı bazı durumlardan don güne kaldım staj yeri bulamazsam okul uzayacak bu yvşağın ordanda stajyer arıyorlar gitti 2 gün önce ayarladığım kızı aldırdı yanı biz can dostusun biliyorduk a... m dostuymuşsun dedim 6 senedir konuşmuyorum. Kapımfa sabahladı yine affetmedim.

0|0
    0|0
  • Yedim. Kardeş bildiğim adama zor zamanımda olmama rağmen borç para verdim. Geri ödemek yerine sürekli geçiştirdi, oyaladı beni. Ben de selamı sabahı kestim.

0|0
    0|0
  • yedim

0|0
    0|0
  • Çok yedim cokkkkk. :)

0|0
    0|0
  • Yedim, bu adam kardeşim dediğim adamla bide yanımızda bir arkadaş daha var metroya bindik neyse sohbet açıldı üniversiteden iş bulmaktan falan bu dedi ben bir gün iş kursam herkesi almam dedi bende bizi alır mıydın işsiz kalsak dedim o da belli olmaz dedi bende dedim ki senin gibi karaktersiz heriflerin gözünü para bürümüş ulan 3 günlük dünya senin 3 kuruşuna mı kaldık cimri herif falan yardırdım orda şimdi pek sevmem kendisini buluşmak ister buluşmam soğudum bir kere

0|0
    0|0
  • Evet yedim

0|0
    0|0
  • offf kazıkların en sağlamını hemde

0|0
    0|0
  • 2 dostumdan da sağlam kazıklar yedim

0|0
    0|0
  • Mutlaka..

0|0
    0|0
  • Ooo birsürü anlat anlat bitmez :D

0|0
    0|0
  • Evet yediik. Herkes yer zaten boş ver

0|1
    0|0
  • hyr..

0|0
    0|0
  • Yemedik

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yedimmm

0|0
    0|0
  • yemediğiniz dost kaldımı desen dha iyi olur

0|0
    0|0
  • Tabii.

0|0
    0|0
  • Kazik yedim de o kadar değil. Dostlarimi zaten özenle secerim

0|0
    0|0
  • Hayırrr

0|0
    0|0
  • kazık zaten dosttan yenir düşmanın ki kazık değildir

0|0
    0|0
  • bana kimse kazık atamaz :D

0|0
    0|0
  • senin gibi dostum olsa da kazıklasa beni, şeker şey

0|0
    0|0
  • çok büyük olmasada yedik sayılır

0|0
    0|0
  • Tek bir dostum var onada guvenim sonsuz. Yamuk yapmadi hic.

0|0
    0|0
  • Yedim eşyamı çaldı manitama sarktı falan filan

0|0
    0|0
  • Dosttan değil dost sandığın insandan kazık yersin

0|0
    0|0
  • Yemedim ;)

0|0
    0|0
  • Evet bencilliğini öğrendiğim an kestim konuşmayı

0|0
    0|0
  • İnsanın hayatın da dostu az vardır bunlar da ebedi olurlar hiç yemedim.

0|0
    0|0
  • para üstünü almadan hesap kapatmam desem olurmu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Dostlarımdan daha yemedim ama akraba kazığı yedim. Birisine çok büyük miktarda para verdim ve 10 sene geçti üzerinden. O kişi dünya turlarında geziniyor duruyor. Şu an bana o parayı verme imkanı var ama dile bile getirmedi ama ben tam 3 gün önce cesaretimi toplayıp geri istedim :). Cesaretmi topladım banka hesabımın numarısını ona gönderip istedim. Bakalım verecekmi. Vermese bile söyledimya o sesindeki yalanı dinledimya o bana yeter.

0|1
    0|0
  • Bazı insanların sözlerine inanıp bana kızmıştı ama kimin haksız olduğu ortaya çıkınca paşa paşa özür diledi aça iletişimimi kesmiştim.

0|0
    0|0
  • Kazık yemediğim dost kalmayında , dost edinmeyi bıraktım ^_^

0|0
    0|0
  • Yoo yemesim

0|0
    0|0
  • kazıkta laf mı feleğim şaştı :) onun sayesinde kendime bile güvenmiyorum artık. Artık bakıpta göremediğime güvenirim bu saatten sonra..

0|0
    0|0
  • Yedim.

0|0
    0|0
  • yedim eski manitamla mesajlarını yakaladım

0|0
    0|0
  • Benim dostum yok 😂😂😂

0|0
    0|0
  • yemez olur muyum çokk , bu arada güzel köylü dizisinde başrol oyuncusuna çok benziyorsun sarışın olan kıza

0|0
    0|0
  • Kazık değilde kötü bişey söylemişti. Ama bişey demedim

0|0
    0|0
  • Malesef

0|0
    0|0
  • Kazık dosttan yenilince tadına varılıyor zaten

0|0
    0|0
  • 1 sene uğruna ağladığım çocukla çıktı. hala çıkıyolar <3

0|0
    0|0
  • Hayır az öz insan var etrafimda.

0|0
    0|0
  • Yedim

0|0
    0|0
  • oo tabikide. yalan dolan entrika.. en son yaptığı hatadan sonra yol verdik, şimdi sosyal medyada kendini mağdur göstermeye çalışıyor. Yazık çok yazık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...