Türkiyede neden eşyalı ev bulmak çok zor?

mesleğim dolayısıyla sürekli şehir değiştiriyorum, gittim şehirde ev kiralamak istiyorum eşyalı olsunki uğraşmıyım istiyorum ama yok, olanlarda zaten kirası 3 bin 4 binden başlıyor. yurtdışında bütün kiralık evler eşyalı oluyor ve eşyalarını insanlar çok temiz kullanıp bırakıp gidiyor. bu kültür türkiyede neden yok?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de bir çok ev var İstanbul'da.
    O evleri alan kişi eşyalari düzgün kullanmiyor nedense. Bu yüzden kira yüksek oluyor ki karşılıyor

0|0
    0|0
    • İstanbul dan bir ev satarsan haber et..

• @Kursun85 Onlari herkes biliyor da kimse can atmıyor.

• 15 sene sonra belki değerlendirme. İmkanım olabilir. 2008 de eskisehirii kapatım şu an değerlendi ağustosta daire karşılığı vereceğim. İstanbul da olduğum zaman gider bakarız ikimiZ nede olsa senin şehrin😉

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Türkiye'de kültür?

0|0
    0|0
  • Türkiye'de eşyalı ev bulsan da, "temiz" eşyalı ev bulamazsın.
    Maalesef bunu yapamıyoruz halk olarak. Bir yerin ağzına etmeden bırakamıyoruz genelde..

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye çünkü
    Neden biz yurtdışındaki gibi olmak zorundaymışız gibi konuşuyorsunuz
    Her milletin kendine özgü huyları var

#inciheryerde

0|0
    0|0
    • bahsettiğim özellik kötü bir özellik mi?

• Neden karşınızda ki insanla alay ederek kendinizi üstün görüyorsunuz, konuşamıyorsunuz
      Ben genelleme yaptım sadece bu değil sinek uçsa yurtdışında sinek uçmaz diyorsunuz
      Kardeşim sınır kapısı orada buyurun gidiniz o Zaman oraya

• napıyım uzaydan mı örnek veriyim. ben iranda da eşyalı ucuz evde yaşamıştım azerbaycandada

• Kiraya vereceğim eve enden eşya alayım?
    Kiracı öküz gibi kullansın diye mi?

0|0
    0|0
    • onun için sözleşme imzalayabilirsin, bir miktar para alırsın eğer eşyalara zarar gelirse önceden aldığın parayı geri vermezsin

• yuh abi :) bu ne zaman yaşadın

• Bir şehirde kiralık evim var da, öğrenciye vereceğime artık köpeğe veririm evi daha iyi :D

• Var Ankaraya geldiğinde rahat bulursun

0|0
    0|0
  • Türkiyede insan kendi eşyasının kıymetini bilmiyor başkasının eşyasını alır götürür bulamazsın bidaha

0|0
    0|0
  • Gel dairemi donat kiradan düşeriz. :)

0|0
    0|0
  • İnsanlar eşyaları amaçları dışında kullandıkları için

0|0
    0|0
  • ıyy türkiyede eşyalı evde oturulur mu önceki oturan adam koltukların üstüne falan attırmıştır ıyg

0|0
    0|0
    • al işte bu zihniyet. abicim koltuğu da silmek yıkamak temizlemek diye bir şey var biliyosun dimi

• koltuğun neresini temizlicen, süngerin içine işliycek o iğrenç koku

• duvarlarada yapmıştır duvarıda yık o zaman hatta tahta zemini kırıp içine hepsini yapıp tekrar düzeltmiştir

• Bilmem

0|0
    0|0
  • Boyle durumlarda ogrenci yerlesimlerine gideceksin. Apart dairelerde ev kirala. Normal 160 m2 lik daire ortalama 7000 8000 iken 60 m2 lik apart daire 5000 tl ye gelir. En azindan televizyonun yatagin olmus olur.

0|0
    0|0
    • canım ben 26 yaşındayım napıyım apartta :) fakirim demedim eşyalı ev istiyorum dedim

• ne öğrencisi ya :) çözüm çaban için teşekkür ederim ama ben normal EV istiyorum

• Senin icin cozum olmuyorsa sorun var demektir :) hangi sehirdesin?

• Belcikada dairelerim mobilyası yoktur o ise girmem.

0|0
    0|0
  • Kolay

0|0
    0|0
  • Biz kendi eşyamıza sahip çıkamıyoz ev sahibininki şöyle dursun 😂

0|0
    0|0
  • Türkiye'de kültür mü var ki bu kültürü bekliyorsunuz?

Beni de götürsene :(

0|0
    0|0
  • var fakat ogrenciler ev tutmanin bokunu cikardigi icin kalmiyor.

0|0
    0|0
  • Sen ne is yapiyorsun ya merak ettm is kadinimisin her sehirde çalışıyor sn serbest meslek mi

0|0
    0|0
  • Meslek ne

0|0
    0|0
  • hangi ilde arıyorsun_?

0|0
    0|0
  • var adıyamandayım ben cok var

0|0
    0|0
  • Bilemem