👠^^^İLK RANDEVUDA ASLA YAPMA^^^👞 ?

İlk buluşmada karşı cinsi sınıfta bırakan davranışlar? Yapmasını istemediğiniz hareketler? Daha iyi ilişkiler için paylaşın😉

Güncellemeler:
Ben açılışı yapayım telefonla çok fazla ilgilenmesi gevşek konuşmalar özensiz kıyafetler...

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 1. Kişisel bakımını özenini göstermiş olmalı. Bundan kasıt işte dişler, saçlar, yüz, en azindan temizlik yani. Şimdi onu yapmayan olmaz diye çıkabilir. Yapiyolar canim yapiyolar. Ve kiyafetin özenli seçilip secilmedigi.
    2. Bulusma gorusme sirasindaki hal ve hareketleri. Üslubu konuşma tarzı. Gelen garsona partnerinin fikrini almadan direktif vermesi. Ya da yediği içtiği şeyleri özensiz seçmesi. İşte soğanlı yemek gibi.
    3. Hesap konusunda anlaşmazlıga gidilmesi. Eğer iki taraf da öğrenciyse alman usulu odemek kadar normal bisey olamaz. Illa da ben ödiycem diye tutturmanin manasi yok.
    Gibi gibi gibiii...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ellerin temiz olsun tirnaklarini kes. Ayakkabıların temiz olsun lutfen. Ha bide parfume dikkat et. Agiz bakimi cok onemli. Sonra giyimin cok onemli. Ha bide guzel konus sacmalama cunku ilk randevuda sansini kaybedersin sacmalarsan

0|1
    0|0
    • Bununla ilgili bir yazı okumuştum hemen hemen örtüşüyor Eig adayım bu yorum

• Sonuçta tanimadigin bir insanin karakterini net bir sekilde bilip ona gore degerlendiremeyiz o yuzden dis görünüş ilk bulusmada kesinlikle onemli

• Katılıyorum 😉

• İlk randevuda karakter testi yapmak için abuk sabuk testler yapmak yerine açık ve net olup sorun merak ettiğinizi çok kırıcı bir durum karşıdakinin test edildiğini anlaması. İlk buluşma son oldu zira.

0|1
    0|0
  • gevşek olursa sınıfta kalır

0|1
    0|0
  • Dikkatli konuş abukbsubuk cümle kurma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Medefsli durcam kizi tavlicam ayagina yilisiklik yapmican agirdan satcan kendini

0|1
    0|0
  • Baskı

0|1
    0|0
  • üslubu, oturuşu, konuşma tarzı, konuşurken karşısıyla olan göz teması bunlar önemli benim için

0|1
    0|0
Yükleniyor...