Siğil nasıl geçer? Siğil olduğunu nasıl anlarım?

ya ayak baş parmağımda küçük nokta gibi bi yara var yazdan beri üzerine bastığımda çok acıyo bugüne kadar hiç siğil görmedim siğil olp olmadığından da tam emin değilim ama annem siğil bu demişti. Siğil nasıl geçer bilen var mı arkadaşlar çok acıyo yarayı kopartıyorum yine acıyor

Güncellemeler:
aranızda hiç siğil yaktıran oldu mu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arkadaşımın elin de vardı. Sanırım gaz tedavisiyle geçirdiler. Kopartma öyle vucudun da çıkan yaraları. Mikrop kaparsın daha da kötüleşir. Ayrıca siğil şöyle birşeyler link

• işte bendeki böyle bişi diilki canım:S ne oldunu da bilmiyorm bişi battı diye düşünmüştüm ama öyle olsa yazdan beri geçerdi

Erkekler Ne Diyor 4

• cerrahi yöntemle kesin sonuç alırsın

• dermatologlar kriyoterapi yaparak bu işi sonladırabiliyorlar...araştır ve iyi bir dermatologdan bu konuda yardım al.

• tamam teşekkrler

• nasır olmasın o?

• @sins bişey mi kaçırdım?

• parmak arasında diil ya baş parmağımın altında eczane iyi fikir ama vercekleri ilaç büyük ihtml bnde olandandır o ilaç da bi işe yaramadıki

• parmak arasında nasır? :D

• Öncekileri Göster
  • siğil olup olmadını anlamak için googledan görsellerle karşılaştırabilirsin,arkadaşım elindeki siğilleri bıçakla kesiyo :D ama sn yapma doktora git ilaç verio onu sürüosun ilaç yakıo onu sonra kabuk tutup dökülüo

• çok acıyo zaten yaa iğneyle filan uğraştığımda :S aseton denedim ama işe yaramadı:(

• hmm 2 taraftan sıkıntılı bi durum o zmn.tiner falan dene ,oje çıkarıcı falan işe yaramıomu.Ben kolumda görünmemsi gereken bi izi topuk taşıyla kazımıştım aylar önce resmn deriyi parçaladım sinirden kanlar aktı şidmi aylar geçti hala mor iz var öyle bişi yapmada D:

• ya ben siğilimn üzerine siyah oje sürmüştüm oje sürünce geçer diye duymştm asetonla sildiğim halde geçmior doktor bana salak muamelesi yapcak gittimde:S

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• 2ay

arkadaşım siğil o. benim de çıktı ayağımda. kesinlikle doktora git en kısa zamanda. çünkü siğil sayısı artıyor geciktikçe. Ve kopartma ya da kesme. 2-3 sene önce bana bir sprey vermişti doktorum. 1,5 ay gibi bir süre düzenli kullandım. Ve hiç iz kalmadı

• Çok ciddi ve samimi söylüyorum batıl matıl demeyin okuttum geçti.

• benım ablamda vardı butun el parmaklarında tırnakların altında kocaman kocaman,doktora goturduler sokla donsurma verdı olmadı,yakmayı denedıler olmadı oyle 4 yıl falan kaldı parmakları.sonra bı bayan dua okudu okudukca ıpe dugum attı agaca astık bı gece yattı sabah yoktu..

• :S benimkiler kocaman diil ama tek bi tane var ve küçük

• siğil acıtmaz ve yakmayla kesmeyle gitmez... bitkisel olarak onun bir dikeni var o dikeni hafif siğilin üstüne batırınca hemen geçiyor... bu bilgiyi de çoğu insan bilmiyor... ama çok denenmiş bire bir acısız ağrısız bir çözüm...

• tamam saol canm onu bi araştraym o zmn

• ya dikenin adı ne bilmiyorum inan ki ama çok gördüm nerelerde yetişir bilmiyorum ama çok iyi bir sonuç yaratıyor

• teşekkr ederm peki bu dikenin adı nedir nereden bulabilrm

• arkadasım yaktırmıstı 15 dakıkalık acısız bır ıslemdı ama sıgıl acımaz senınkı sıgıl degıldır

• teşekkrler canm:(

• geçmıs olsun canım

• tamam canım artık bi cildiyeye gideyim en iyisi :(

• Öncekileri Göster
  • kopartma doktora gt bnc doğrudan

• doktor bilir canım

• ama ben merhem istemiyormki ilaç kullanmaktan nefret ederim bi an önce yakılsn dondurlsn geçsin istiyrm:(

• hayır ya büyük ihtimalle doktor merhem gibi bişey verir oraya:) fazla büyütme önmli bişey yoktur.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...