Kedilerimin turu ne?

Kedilerimin turu ne?

Sari beyaz: uzun tuylu. Siyah beyaz: kisa tuylu. Sari beyaz asi tipli. Sevilmeyi cok asiri sevmez. ya da bazen Siyah beyazi kiskanip arkasini cevirir , bazen yemeyi yemez arkasini doner agzina verince yer. Sadece onunla ilgileniceksen kendini sevdirir. Zekidir. Kapiyi acabilir. Isteklerini yuzune miyavlayarak belirtmeye calisir. Siyah beyaz uysaldir. Hep sevgi bekler. Korkunca perde bile olsa en yukseye tirmanir. Supurge sesinden korkuyorlar. Asiri uysaldir. Kedilerimin ozellikleri bunlardir. Turlerini belirlememde yardimci olur musunuz.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Soke
    Sokak kedisi
    Kırma
    Vs

1|0
    0|0
    • soke nedir? net yaza bilirmisin anlamadim?

En İyi Kız Görüşü

• Sarı beyaz sarman diğeri tekir

1|0
    0|0
    • Kesin mi acaba?

• Luckyden sonra sokaktan sakat bir can aldım hala da benle iyi de oldu sokaktakileri zaten sürekli beslerim kapıdan mama su kabı eksik olmaz burda senin gibi insanların olduğunu bilmek güzel ya vallahi Allah razı olsun

• Cok eksiyim var tabiki yinede kendimce birseyler yapiyorum. Allah sendende razi olsun insallah. 😊

Erkekler Ne Diyor 7

• Ustteki çok çakal bakiyor. Bir gün açar dolabi sütü alip siyah beyazin önüne koyar valla oyle bir tipe sahip

1|0
    0|0
    • 😂 evet cok zeki. Misafir kediden korkuyor diye odaya kapattim. Misafirin gozleri onunde kapiyi acti. Anahtar yeri hassasti ama kapinin kolundan salinarak kapiyi acmasi misafire baya bir etki etmisti.

• :D ahahaha

• kendi kedimlerinkini bilmiyorum seninkini nerden bileyim

0|0
    0|0
  • bildiğin sokak kedisi ne türü :D

0|0
    0|0
  • Çok nankör duruyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kaalesizgillerdn gibi duruyolar

0|0