Evlendiğiniz eşinizin ölen eski sevgilisini gölgesinde yaşaya bilirmiydiniz?

hala onu sevmesi sizi rahatsız edermi ya da onun için evin bir odasını kapatsa kilit vursa o oda onun ve eşinizin dünyası bu size ne hisettirir

• rahatsız eder
    71% (10)88% (7)77% (17)Oy Ver
  • saygı duyarım
    21% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • birazcık o kızı kıskanırım
    8% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • bozulurum ama belli etmem
    0% (0)12% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• yasadigi zor bir durum sevdigni kaybetmesi ama sonucta yeni bir evlilik yeni bir iliskiye basliyorsun herseye sifirdan baslamali, ama ölen esi veya sevgiliyo unutamiyorum diyorsada karsisindaki insan ile konusup anlasip ayrilmali aksi takdirde karsisindakine büyük haksizlik yapmis olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsız eder , sonuçta bir ömür geçecek , kim kabul edebilir ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rahatsız eder beni o kadar iyi ve geniş yürekli değilim ben.
    Evlenme ihtimalinde karşı tarafa sormayı düşünüyorum unutmadığı biri var mı evlilik bu sonuçta bir gün değil iki gün değil bir ömür.

Ben de istemem aklımda başka biri yanımda başka biri yorar beni de evlerden uzak.

0|0
    0|0
  • canlıyla baş edebilirsin de, ölüyle baş edemezsin bu yüzden ölü ya da diri başkasını seven biriyle evlenmem..

0|0
    0|0
  • icimde olen ama hayatta olan eski sevgilimin yikintisini. kabul edecekse, ederdim

0|0
    0|0
  • Evet hem de cok rahatsiz eder

0|0
    0|0
  • Rahatsız eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ölenle olunmez. İnsan annesine babasına bu kadar yapmıyor. Ben kabullenmezdim, hele benimle evliyse çünkü ben onu hayatımın baş tacı yaptım ve aynısını ondan beklerdim. Yapamayacaksa o zaman evlenmeseydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...