Dini nutuklardan sıkılmadınız mı?

Dini nutuklardan sıkılmadınız mı?
Özellikle Ks'de yaptığınız paylaşımların altına dini yorum getirenler için, sizin de "İnancıma küfreden inançlı olsa" dediğiniz oluyor mu?

2|1
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Sadece burada değil reelde de dini nutuk atanlar türedi. Yurtdışında yaşama nedenlerimden biri de bu cübbelilerdir. Cennete topladıkları adam sayısınca bonus sevap kazanıyorlar sanırım.
    Dinime küfreden de bari müslüman olsa. Bu köşede dini nutuk atan diğer köşede kadın/kız taciz ediyor. Acıyarak baktığım insan grubu, başka bir şey değil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ağız alışkanlığıyla dinden örnek veren biri olarak kişi saygılı bir biçimde yorumunu belirtiyorsa sorun olmaz. Kişiliğe hakaret varsa görüşler yerine sıkıntı vardır orada herkes aynı şeye inanmak zorunda değil hepimiz aynı noktaya baksak hayat ne kadar sıkıcı olurdu farklılıklar zenginleştirir bizleri ve farklı görüşlerdeki kişilerle konuşurken bilgiler edinilir çünkü ilgi alanın değildir üsten bilgilerle geçersin ama bir cümle bir konu karşı tarafa ya da bana neler katar.

0|1
    0|0
  • Beni dün ülkeden kovmaya kalkan bile oldu, klavye başında. Bu klavye insana nasıl bir güç veriyorsa o kafasızlıktan istiyorum. Hafif olsa gerek yaşamak öyle olunca :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle oluyor. O yüzden genellikle umursamıyorum.

0|1
    0|0
  • Dinin farklı olduğunu anladıkları anda bana dedikleri şey cehenneme gideceğimi söylemeleri oluyor. Daha bir soğuyorum.

1|1
    0|0

• Düşüncesine ilgi isteyenin işe yarar düşüncesi yoktur.

Sıra dışı düşüncelerin ilgiye ihtiyacı yoktur onlar kendilerini belli ediyor zaten.

O yüzden umursama 👍

0|1
    0|0
  • Evet skildim ateistim desem damliyorlar lan goruslerimin altina

2|0
    0|0
  • Aynen yetti be.

0|1
    0|0
  • Herkes istediğine inanmaya özgür. Yorum atmayada ayrıca.

0|0
    0|0
  • Uyarıcı mı uyaran mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sıkıntı.. peygamber çocuğu sanki.. Ben inançlı biriyim ama ne bileyim benim inandığım şeye hakaret olmadığı sürece sıkıntı yok. Herkes aynı düşünecek diye birşey yok.. O karikatüre katılıyorum. Yobaz olmanın gereği yok..
    Ne olursa olsun ister inan ister inanma, ama karşılıklı saygı çok önemli.
    Ateist isen saygı göster arkadaş inanana haa müslüman isen gene saygı göster arkadaş karşıt düşünceye.
    Yani işin özü şu, milletçe bizim gibi düşünmeyenlere çok fazla saygızlığımız var.!

0|1
    0|0
  • Bu tip sorulardanda aynı şekildensıkıldım. Sevin lan size dinden dem vuran insanları bu iş karşışığında para aşmıyorlar en azından. Adam veya kadın inancını dile getiriyor ne güzel. Tv de hoca görsek para için konusuyor deriz, camide ki hoca için falan da keza öyle bana samimi gelmiyorlar dini kullanıyorlar çıkarları için siyasetçiler falan da öyle. Burada ki adamın dini yorum yazmasında ne sakınca olabilir ki pampa.

0|0
    0|0
  • Müslüman olan müslüman sıkıldı, elin dinsizine ne kalmış.
    Ben de küfür ettim ve pişman değilim. Durmadan taciz eden, durmadan herkese kafir muamelesi yapan cemaatçilere küfür etmek doğru değil elbet, fakat biz de sabır taşı değiliz.

0|1
    0|0
  • Evet, beynini kullanmayıp gidip dini cüppeliden züppeliden falanca hoca ''hazretleri''nden filanca alimcikten gibi beyin yamyamlarından öğrenen potansiyel Işid militanlarından sıkıldık :DDD

0|1
    0|0
  • Herkes din profosörü kesiliyor
    adam dön bir bak kendine aynaya bir bak sen eleştirdigin insanlardan daha mı fazla inançlısın
    her koyun kendi bacagından asılır gereksiz eleştiriler sadece insanlari itici yapıyor..
    Dindar degil

0|1
    0|0
  • Hepsi için degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...