Babam resmen tehdit etti.. Artık kafamda yankılanıyor. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben öğrenciyim, derslerim gayet iyi ve babamla da aram iyiydi. Ama kız kardeşim ergenlikten midir bilmiyorum ama çok başına buyruk bir insan. Artık engel olamıyoruz. Geçen gün de babam kardeşimin yaptığı şeyleri yakaladı, kavga gürültü yine. Ama bu sefer söylediği,'hayatımda zaten hiçbir şey yolunda değil, bir gün kafam atar tek canlı bırakmam bu evde..' dedi, şu an yazarken bile gözüm doluyor. Bu laf içime oturdu. Söyledikten birkaç saat sonra gelip 'sinirden ne söylediğimi bilmedim yine, özür dilerim' falan dedi sarıldı iki üç kere özür diledi. Ama olmuyor işte. Geceleri aklımda yankılanıyor. Bizi kanatları altında korumasını beklediğimiz adamdan bu sözü duymak beni çok kötü etkiledi. Ne yapacağım bilmiyorum. Ama bildiğim tek şey, bu söz asla aklımdan çıkmayacak...

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• siz dertsiz insanlar, ahhh..
    allah baska dert vermesin.
    iste bunlar hep dertsizlikten.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dostum milletin dediklerine hiç bakma , baban tehlikeli felan değil, öyle diyenler cok elit kesim takılan insanlardır evlerine 5-10 bin tl maaş giren anası babasının hic derdi tasası olmayan eve rahat kafa ile gelen insanlar , seninkiler tahminimce stresli gün geciriyorlar. Ben annem ile babamın sokakda oyun oynuyorum diye ikisi birden ağzımdan burnumdan kan getirene kadar dövüldüğümü bilirim tabi bu yaklaşık 15 yaşlarındayken felan olmuşdu şimdi ise 25 yaşındayım bunlar aramızda unutuldu gitti ama bir tarafdan hic unutmuyorum , sana şunu söleyebilirim ne derlerse desinler ne yaparlarsa yapsınlar gene onları olucak senin arkanda iyi ya da kötü, sana en iyi davrannalar onlar olucak , dışardaki insanlar cevren bir yere kadar sana iyi davranırlar sana en iiyi şekilde karşılıksız davranıcak insan onlar , tv deki dizilere aldanıp ah yavrum ah evladım gözüyle cocuk yetiştirenlere aldanma, ya da cevrendeki cocuklarını el bebek gül bebek besleyenlere aldanma onlarda işin görünmeyen yüzünden senin baban gibi davranırlar, baban normal bişiyi yok sadece stresli yaşam sürdürüyor , tahmin ediyorum 16-20 yaş arasındasın sana önerim ailen ile aranda bir seviye cek bir derece koy buna ciddiyette diyebilirim , sokakda arkadasının yanında yaptığın cıvıklığı olsun labaliliği olsun onların yanında yapma onlara karşı net ol dediğim dedik ol , işte o zaman onların gözünde bir değerin oluyo he bu olmuş diyolar artık zorlamıyolar ben bu şekilde aşdım herşeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Unutmaya çalış sinir anında hepimiz neler söylüyoruz

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyor Kİ: tabiki aklından çıkmaz ama belliki işleri durgun o sinirlede çıkmıştır o ağzından... lütfen ciddiye alma ama destek ol manevi bir şekilde

0|0
    0|0
  • Ben babamdan ne sözler duydum bir bilsen. Her ailede olabilecek şeyler sıkma canını. Sana en çok değer veren kişi ki bir de özür dilemiş nasıl canını yaksın. Şimdi rahat bir uyku çek bırak bu düşünceleri

0|0
    0|0
  • Cok kötü :(

0|0
    0|0
  • tamam ya dert etme ozur dilemiş zaten

0|0
    0|0
  • Abartilacak bir şey yok sinirden söylemiş işte

0|0
    0|0
  • Benzer bir şeyi ben de yaşadım, annemle boşandığı sırada sürekli etrafa öldürme tehditleri saçmıştı. Birkaç yıl geçti ama hala nefret ediyorum kendisinden.

0|0
    0|0
  • benimkide keserim sizi diyor ben gülüyorum :D hatta bende bigün bu evde birinizi öldürürsem ilk senin kızından başlıcam diyorum bunlar sinir anında söylenen şeyler baba kıymaz hiçbir evladına kardeşinin gözünü korkutmak için yapmıstır takılma böyle şeylere seninde damarına basılsın karşındakini öldürmek istersin öldürürm seni bak dersin ama lafta dersin içten demezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ulan neleri kafanıza takıyorsunuz. Erol taşın yanında melek kaldığı bir adamdı benim ki bir keren oğlum demişti oda misafirleri geldi dükkana hani çırağa dersin ya oğlum şurdan 4 çay kap gel o anlamda. Ben, bunu unutmuyorken sen babanın sinir anında söylediği komik bir şeyi hayatın boyunca unutma. Allah dağına göre kar veriyor dedikleri bu galiba :) Çokta takılcağın bir durum yaşanmamış gelmiş sarılmış özür dilemiş bizim ki kendisi hat yaptığında sinirden bize ana avrat yapıyordu hamusuna

0|0
    0|0
  • Yanlış söylemiş, ürpertici. Biraz daha sakin olmasi lazim. Hayatında stresli bir dönemden geçiyor olabilir ama sakın olmasi lazım. Kardeşin bence istediğini yapsın, yani bazı şeyler çok buyutulmeye değmez, insanlar hata yaparak öğrenir. Babanada bu şekilde konuşarak yardimci olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Babanin yaptigi sey dogru degil ama sinir aninda soylemis. Bir baba cocugundan ozur dilemrz. Gelip ozur dilemisse seviyir seni.

0|0
    0|0
  • Ooo babam bana her sovdugunde kavga ettigimde taksaydim 😂😂 sinirlen soylenen solere aldiris etmiceksin

0|0
    0|0
  • Dünyaya bir kere geliyoruz uğraştığınız şylere bak klasik tipik türk aile baskısı türk aile toplumu kardeş sen bu ülkeden kaç yoksa mutlu olamazsın:D

1|0
    0|0
  • yav salla sen hem durumu daha kötü olan insanlar da var sinirine gelmiştir sen de hiç ağzından kırıcı söz çıkarmadın mı

0|0
    0|0
  • Ne yapmış ki kız?

0|0
    0|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • Heheh demek ki pederleri değiştirsek sen iki güne intihar edersin 😊

0|0
    0|0
  • Valla kusura bakma ama o adam çok tehlikelı özrü felan olmaz bu işin öyle bir ortam oluşsun o adam gözünüzün yaşına bakmaz. Hiç bir baba asla ama asla öyle demez , en kral sinirli baba olsa dahi. Ayrıca kız kardeşin napıyor? erkeklerle çok mu samimi yoksa daha mı ileri boyutlarda şeyler yapıyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...