Telefon faturasi icra gelir mi?

okumuyorum..
calisiyordum.
ailemle kaliyorum ailemle kusum annemle tartisti diye babama kusum annem calismiyor.
3/4 aydir calismiyorum.
faturam birikti su an faturali degilim isten cikinca parami alamadim sgk yapilmamis.
ihtar cekmek icin bile para lazim yok.
sinav giris icinde para bulmamistim zamaninda bir senem harcandi.
simdi 90 gunu gecmis.
1 hafta bekleyin dedim.
taksit yapmiyorlar.
k. kartina taksit yapiyorlarmis.
k. kartumuz yok.
babamla kinusmyyorum.
bygun bir abi icra gelmez dedi birine danistim ama gitmek zorundaydi konusamadik.
ailemle kaliyorum ikiside emekli ikisinin uzerine ev bana ait herhangi bir esya yok yatagumla dolabimdan baska.
yarin 18:00a kadar odeme yaomazsainiz dosya masrafi falan diye mesaj atmislar bilen yardim etsin nolur

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayir gelmez.. haciz vs yasak..
    sadece korkutup insanin huzurunu kaciriyorlar. okadar.
    sakin biseye imza atmayin.. odeyemiyorum deyin durumunuzu aciklayin ama imza atmayin.

1|0
    0|0
    • avukat ve dosya masrafi olacak diyorlar bugun son gundu

• Ben yanlis yorum yapmisim basimdan isler ard arda gelince borcumu odedim.
      Bu seferde 2009da ki oriflamenborcu gelmis.
      Oysaki benim. borcum falan yok.
      😂
      Bundan evvelde o borcum vardi ama taksilendiedim.

• ya bilemedim inanki.. bazen varya oyle bir tahlissizlik yasiyor insan ister istemez isyana kadar alip gidebiliyor..
      sakin sizi uzmesin budurum.. cok buyuk bir rakam değil ama hakkini savun kesinlikle.

En İyi Kız Görüşü

• Faturan kaç para düşükse gelmeyebilir

0|0
    0|0
    • 260tl

• Arayıp müşteri hizmetleriyle görüş durumunu anlat ve ödeyebileceğin bir tarih ver erteleyebilirler.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu devirde hersey olabilir

0|0
    0|0
  • gelebilir

0|0
    0|0
  • kardesim allah yardimcin olsun. ne diyeyim, cok buyuk bir mebla degilse. sitede bir kac kisi toplanip. odeyelim.

0|0
    0|0
    • allah razi olsun tesekkur ederim.
      kanunlari bilsem bile yetersasirdim anpaacagimi bilemiyorum

• çok fazla bir mebla değilse yardımcı olabiliriz bir kaç kişiyle.

• ödeyeceğim diyerek teminat verirsen taksit yaparsan ve ödeyemeyen o zaman daha sıkıntılı. olursa oderim de ama asla gün falan verme.

0|0
    0|0
    • gun falan verdirmiyor ki bu dallamalar zaten taksit yaptirmiyor. kredi kartina taksit yaptiriyor hayir benim kredi kartim olsa zaten neden odemeyim ki dimi? anlamsizca seyler

• Takma kafana salla gitsin ben o kadar taktim da noldu sanki. olan saçlarıma oldu dedemle aynı yaştayım. sanki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...