HİÇ SEVDİĞİNİZ BİRİNİ KAYBETTİNİZ Mİ?

Ben küçkken annemin dedesini kaybetmiştim haber bana gelmişti ben söylemiştim 9 yaşında :( bugünde aile dostumuzu kaybettiğimi öğrendim aileme yine ben söyledim :( dışarda öğrendim oturduğum yerde ağladım :'(

1|1
12|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Teyzemi aslında ablamı diyebilirim aramızda 1 yaş fark vardı. Beraber büyüdük sayılır, babası çocukken ölmüştü annem ve babam destek oldular belli bir yere kadar daha sonra kendi hayatını eline alınca özgürce yaşamaya başladı hayat enerjisi çok iyiydi. İnsan seçimin de de bir o kadar başarızdı. Şerefsiz biriyle nişanlandı, sonra nişanı attı haklı sebepleri vardı, ve kararlıydı. ve bu şerefsiz nişanlısı sabaha karşı 4 gibi pompalı tüfekle evini bastı hem kendini hemde ablamı öldürdü, Hayatımda açık ara en çok acı çektiğim olaydı bunları yazarken de kötü oluyorum. Allah kimseye bunları yaşatmasın hanımlarımıza kardeşlerimize bunları yaşatan herkesin Allah belasını versin net...

1|1
    0|0
  • Çok sevdiğimi verdim toprağa çok.
    Sayısını bilmiyorum ama bildiğim tek şey var şu ülkenin her şehrinde anam diye aradığım çok şehid anası var.

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım intihar etti ve daha bir sürü

1|0
    0|0
  • Annemi.

1|0
    0|0
  • Çok halada kaybederim diye korkuyorum bir sürü arkadaş gencecik fidanlar Allah rahmet eylesin hepsine.

1|0
    0|0
  • ablamı kaybettim bugun aglaya aglaya bir hal oldum cok özledim onu :(

1|0
    0|0
  • kaybetmedimm

1|0
    0|0
  • Maalesef ve bunu bu soruyla hatırlattığın için teşekkür ederim

1|0
    0|0
  • Arslanzade diyor ki: Felaket tellalı gibisin.

1|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyor Kİ: ya beni az görenler 'bu kız hayırlı bişey için gelmez' diyolar

• İyi gene bir sey diyorlar. Ben kaçardım bir şey söylemeden yandan yandan 😂

• Tabiki kaybettim çok üzücü bir durum ya

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • evet.

1|0
    0|0
  • Mekani cennet olsun kamkam. Allah sabır versin... Bende üzüldüm😕

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimden ölüp giden çok oldu... Onların bir şekilde öldüğünü anlıyorsun bir daha dönmeyeceklerini biliyor ve alışıyorsun zamanla...

Ama birde yaşadıklarını bildiğin halde kaybettiklerin varya onlar daha çok koyuyor insana...

0|0
    0|0
  • çok sevdiğimi kaybettim.

1|0
    0|0
  • Hangi birini sayayım? Annem dayım dedem üni hocam üni sıra arkadaşım çooook

1|0
    0|0
  • ben hiçbi sevdiğimi kaybettiğimde üzülmedim..

0|0
    0|0
  • Ben doğduktan 5 gün sonra babamı trafik kazasında kaybetmişim.

0|0
    0|0
  • oyuncak tavşanımı parkta kaybetmiştim 1 ay komadan çıkamadım

0|0
    0|0
  • Salı çok sevdiğim birisi ölmüş, bugün haberi geldi.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...