Slikon Topuk 7 cm?

arkadaşlar boyunu uzatmak için slikon topuk kullanan var mı varsa gerçekten 7 cm kadar etkisi var mı? Saygılar

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sende inandın buna yani yav millet boşuna mı uzama ameliyatı olup 1yıl yatıyor

0|0
    0|0
    • 7cm ayakkabının içine gizli topuk koyuyorsun ve uzun gözüküyorsun inanıp inanmamakla ne alaksı var böyle bir topuk vaR?

• Teşekkürler, iyi günler sayın Hayatı Boyunca Örümcek Kafalı kalmaya aptal olmaya mahkum bayan :)) Acıyorum hepinize sizin yüzünüzden ülke gelişmiyor sizin gibileri dünyadan yok etmeli hepiniz virüssünüz. Ben sana ateistliği savunmuyorum ben ateistte değilim. Ateistler dünyadaki en akıllı insanlardan çıkıyor dedim. Ama güzeller güzeli islam ülkeleri hep geride! Neden? İslam ülkelerinin neden hep geride olduğunu diğer dinlerde ülkelerin hep ilerde olduğunu hiç düşündün mü? :D Çünkü adamlar dine göre yönetmiyor kendilerini dine göre yaşamıyorlar akıla ve mantığa dayalı yaşıyorlar şu an Türkiye dediğimiz ülke yobaz cahil koyun tavuk kaynıyor param olursa kaçıp gideceğim merak etme çok meraklı değilim

• @BayClapton türkiyede senin gibi genelleyip dar fikirde kalan andavala ihtiyacı yok. ülkemiz dinle yöneltilmiyor zaten kuran a göre mi yönetiliyor hayır ordan atıp atıp tutma bir örümcek kafayı öğrenmişssin kendini bide zeki sanıyorsun ya o daracık düşünme sisteminle sana acıyorum. neyse değerli vaktimi senin gibi bir şahısa adayıp yorum yaptığım için üzüldüm açıkçası. bu arada elini çabuk tut defol bu ülkeden senin gibi bir vatan hainine ihtiyacımız yok. bu ülke senin gibi insanlar yüzünden geliişmiyor toplumu ikiye ayırdınız atatürkçülük altında. madem ülke geride kaldı oturda azcık bilim öğren katkın olsun diyecemde öyle bir şey olsa sen gevurlara hizmet etmesini bilirsin türk olduğun için utanıyorum senden

Erkekler Ne Diyor 1

• Var kardeşim uzuyor boyun ayakkabının içine koyuyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...