Polislere karşı duyulan nefret çok ergence değil mi?

Polis ya da polisin birinci dereceden yakını değilim. Tabii ki akrabalarımın ve arkadaşlarımın içinde polis olanlar var ama çok sıkı sıkıya bağlı değiliz.

Yani genel olarak içlerinden birçoğu dangalak olabilir ama direkt A. C. A. B seviyesindeki ön yargılar çocukça geliyor.

Hobi olarak yine sevmeyin.

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Polisle işi olanlar polisten nefret ediyorlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kötü polis görmüşlüğüm var ama iyi polis görmüşlüğüm yok sevmiyorum 10 çevik kuvvet 1 eylemciye daldı geçen gün yine..

Kadınlara evimin önünde coplarla saldırdılar koca koca adamlar dehşette kaldım polis güven duygum gitti orada ondan beridir iyileri tenzih ederek böyle gücünü kötüye kullananları sevmiyorum seyyar satıcılara dalan zabıtaları da sevmem güzelce konuş, işlem yap da şiddet ne ya?

Bazıları gibi hükümetlerin paralı katilleri diye düşünmüyorum nefret etmiyorum yani.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Götüm tutuşunca tabii ki polisi arayacağım, polisin yükümlülüğü halkı korumak, kollamak ve asayişi sağlamaktır. Başka kimi arayacağım, Bakkal Hüseyin'i mi?
    Kesinlikle polislerden nefret etmiyorum ama antipatim yok da değil, benim memurların geneline karşı antipatim var. Her ay tıkır tıkır maaşımı alırım, tatillerde de yan gelir yatarım düşüncesiyle öğretmen olanlara da, bir baltaya sap olamayıp bari polislik sınavına gireyim diyenlere de antipatim var. Sadece şu kadarını söyleyeyceğim yine; polis devleti halktan korumaz. Polis, halkın kendi içindeki asayişi sağlamakla yükümlüdür.

0|1
    0|0
  • Nefret degil de
    Simdiye kadar gorevini hakkiyla yapan polise denk gelmedim
    Haliyle bir on yargi olusuyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Özellikle bazıları tamamen dikkat cekmek icin yaptığını çok belli ediyo

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyor Kİ: üstünlğk taslanıyo zannediyorlar :D

0|0
    0|0
  • Güzel yazı.

0|0
    0|0
  • Öyle olmadığını düşünüyorum. Şu zamana kadar denk geldiklerim ya sapık ya da hasta ruhlu..

0|0
    0|0
  • Adamlar gorevini yapsa sevilmez yapmasa sevilmez dovse sevilmez dovulse bu kendini koruyamiyor bizi nasil korucak denir sevilmez eylem yapanlara su sık diye bagirir sıkınca sevilmez gaz atsa sevilmez osursa sevilmez kisaca turk e bir bok yaramaz bu varliklar icin ne polis olurum ne asker olurdum gebersin hepsi

0|0
    0|0
  • her meslekte vardır işini düzgün yapmayan yüz karası olan insanlar, terbiyesizce laf atan poliste gördüm evli olmasına rağmen hastaneden kendine dost edinen utanmadan gezen doktorda

0|0
    0|0
  • Çok ergence mi? Ergenlere hakaret etme lütfen buna başka bir tanım bul

0|0
    0|0
  • ben severim

0|0
    0|0
  • asirisi ergenlik olabiler

0|0
    0|0
  • şu an yarısı adam gibi yapsa severiz ya da hasta ruhlu falan yazıyor ama bilmiyorlar ki o işin zorunluğunu, insanların neler çektiğini. Her meslekte kötü insanlar vardır. Bu kaçınılmaz bir gerçek. Ama şu an polisler bazı aptallar yüzünden kukla konumunda gözüktüğü için insanlar nefret ediyor.

0|0
    0|0
  • Adam gibi yapsalar işlerini severiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Neden biliyor musun dostum? Çünkü turk polisi avrupa polisi gibi değil , zihinsel engelliye silah kullanmaz , kendisine silah kullanılmadan kendisi kullanmaz , kanundan önce vicdani olarak da yaklaşır olaya , avrupa polisini kanunlar turk polisini dualar korur , 300 bin kişilik teşkilattan bir kişi yüzünden hepsine çamur atamazsın. Olayın birde şu boyutu var mesela adam trafik polisinden ceza yedi tüm polise düşman kardeşim kanun diyor bunu yapmak suç neden yapıyorsun peki? Bizim ülkede siyasilerin bürokratın her şeyin günah keçisi maalesef polis :(

0|0
    0|0
  • Hakikaten çok ergen. "Ben her haltı yapayım, yaparken bana karşı çıkan herkesin madafaka" diyen zihniyetin kullandığı slogan olmuş. Nalet olsun bizim ergenler...

0|0
    0|0
  • Meslekler arasinda fark yoktur meslekdaşlar arasinda fark vardir bazi polisler var çok harbi kardeşim.

0|0
    0|0
  • Genel hata her zaman bir grubu şahısa gore yargilamak bu konudada var

0|0
    0|0
  • Nefret değil. Devletin verdiği hakları güçlü olduğunu gösterge olarak görülüyor. Eğitimsizler, sebepsiz ego, sabit fikirlilik, basit konuşma, güç gösterisi

1|0
    0|0
  • ergence degil nankorce ve haince.. baslari sikisinca polise kosup sonra rahata erince polise nefret kusan bir guruh insanligini kaybetmistir diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Marjinal olmanin yolu fckin cops demekten geçer bugunlerde

0|0
    0|0
  • Ergence degil serefsizce...

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmayalım.. zaten mesleği icra etmek zor birde adamları ön yargılarla uğraştırmayın

0|0
    0|0
  • Götünüz tutuşunca polisi ararsınız polisten nefret edersiniz ama. sizce de ilginç değil mi.

0|0
    0|0
  • yanlış buluyorum.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...