Beyler, sınıf/bölümden karşı cinsteki (kız) arkadaşınızın annesinin yanında sizle telefonda konuşması kötü bir durum mu?

Bugun kahvaltidayken arkadaş aradı ben de konuştum. Tabii konuşmayı keserken daha önce tanıştığı ablama selam söyledi. Ben de "anneme de soyleyeyim mi?" diye güldüm. Bana okulda ters tepki gösterdi. Ayıp mı annemin yanında konuşmam? Gizli görüşmelerden haz etmem. Arayan bir erkek arkadaşım diye evin ücra yerlerine mi gideyim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yani saçmalamış çocuk, annesi öğrenirse yarın nikah mı olacak falan sanıyor :D senin yaptığın yanlış birşey yok

1|0
    0|0
    • Hayır bir de sevgilisi var. Bana kızı anlatıyor. Bir de ben ondan büyüğüm. Bu tepki niye yani?

• Teşekkür ederim. Cidden bu çocuk ile kavga etmekten bıktım. Araya duvar oreyim. Cok teşekkür ederim moralimi yükselttiniz 😊

• rica ederim ve söylediklerimde çok samimiyim, seni teselli etmek için demiyorum, onun gram haklı bir yönü yok bu olayda, neyse sen duvarı ör kafanı dinle :)

Erkekler Ne Diyor 5

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...