Almanyada kısa boylu mu gözükürüm?

Boyum 1.67 falan Oraya uzun bir süre kalmaya gidicem ordaki kızlara falan kıyasla çok kısa durur muyum? cüce gibi gözükürüm?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• evet kısa görünürsün

0|0
    0|0
  • Kisa boylu gozuktun diyelim velev ki o zaman gitmeyecek misin Almanya ya?

0|0
    0|0
    • Hayır gidicem ama üzgün geçiricem günlerimi

• hersey bitti boyunun kisa gözükmesi kaldi

0|0
    0|0
  • Valla almancı birsürü kızla konuştum 1.70 aşşası görmedim :)

0|0
    0|0
  • evet kısa görünürsün

0|0
    0|0
    • e kaç olması kısa durmaması için ne abartınız ya onlar da dev değil heralde

• yok onlarda o oranda dert etme..

0|0
    0|0
  • Cüce gibi gözükmek ney sende! Bizim boyunumuz 1.72. Burada kendini ufak gösterirsen ufaksın gibi davranırlar onun için ağzını kapatacak ihtimal vermeyeceksin hep üstte kalacaksın kendini küçük düşürmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Ne fark eder ki?

0|0
    0|0
  • evet endonezyaya git orda uzun görünürsün

0|0
    0|0
  • beni de goturursen hic boyle dusunceye kapilmazsn

0|0
    0|0
  • Ben Almanyaya çok gittim. Kısa durmazsın. Tam aksine normal veya üzerisin.

0|0
    0|0
  • Cevabı sorunun içinde

0|0
    0|0
  • evet seni parmakla göstercekler aaa kısa kız dıye... bırde almanlarda hıc kısa kız yokmus bılıyormusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hahaha gördüğüm en saçma soru ben Almanya'da uzun yillar yaşadım ve boyum 1.62 :D hiç de senin gibi bir düşüncem olmadı Takıntılısın sen doktora git bence canim

0|0
    0|0
  • Tamam alman halkinin boy ortalamsi türklerden yüksek ama dev de degiller... merak etme 1.67 ile hicbiryerde cüce gibi durmazsin :)

0|0
    0|0
    • Kızlar 1.73 civarındaymış 6 cm uzunlar yani benden ben türkiyede bile bazen kompleks yapıyorum benden uzun birinin yanında orda düşünemiyorum kendimi

• @Hazalca Ne güzel, umarim cok güzel bir üc yil olur sizin icin:) Münih cok güzel ama biraz pahali bir sehir. Dedigim gibi boyu düsünmek bile gereksiz :)

• Teşekkürler :) Ne biliyim böyle Almanlar uzundur uzundur diye bize küçüklükten beri dendiğinden aklımızda dev gibi insanlar kalmış öyle saçma sapan aklıma takıldı :D Zaten bildiğim kadarıyla Almanya'Da Almanlar dışında da bir çok milletten insan varmış. Münih'e herkes pahalı diyo ama ok yemyeşil bir şehirmiş İstanbulun kalabalığından ve betonlaşmasından kurtulmak iyi gelicek :)

• Aşırı komplekslisin sanırım? Ben Almanya'ya 2 kez gittim şöyle bir tahmini olrak 1.65 - 1.70 arasındalar öyle 1.80 civarında değiller hepsi merak etme

0|0
    0|0
  • Fransa ya da İngiltere'ye git sende 1.67 onlar için normal Alamanya için kısa boşver Almanyayı bu kadar kompleks yapıcaksan ya da Türkiyede yaşayamaya devam et ne için gidiceğini yazarsan daha net bişeyler yazardım

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ya biraz topuklu giy aamaa

0|0
    0|0
  • yok canim okadar da degil. boyun gayet güzel

0|0
    0|0
  • Almanya senin neyine Otur oturduğun yerde Bu kafayla gitme zaten Avrupa'ya

0|0
    0|0
  • esmersen üstüne atlatlar :D almanlar çok seviyor bronz ten ve esmerleri :D boy problem olmaz boyun gayet iyi tatlım

0|0
    0|0
    • evet ben de öyle duymuştum ama ben sarı saçlı beyaz tenliyim gözlerim renkli değil sadece Onlardan pek bir farkım yok sadece boy olarak farklıyımdır

• canim ben Almanya'da 10 yıl yaşadım senin boyunda çok insan en fazla 5-6 cm daha uzun olabilirler senin boyundan Hiç takmanı gerektircek bişey yok @Hazalca

Yükleniyor...