Erkekler bir bakın yardım please?

Laptobun üzerine içecek dökmüştüm anakartı yanmıştı tamirci bunu yaparsam laptop kadar maaliyeti olur yaptıracağınıza gidin 2. el laptop alın dedi. Şimdi bu laptop olduğu gibi çöpemi gidecek hiçmi değerlendiremem? Parça parça birşeyler yapamam mı? Erkekler bu tür şeylerden anlıyor diye onlara şeyettim

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• anakart yandiysa ekran kartini ramlari de yakmistir muhtemel; cok ugrasma bence dursun kenarda kösede bir harddiski belki is yapar ama icindede belgelerin varsa onlar sikinti olur ;)

1|0
    0|0
    • Şimdi bilmiyorum ki hangisi ekran kartı hangisi harddiski anakartı :D Neyse dediğin gibi 2-3 ay daha dursun köşede olmadı atarım artık

• Macbook bizim hoca kullanıyordu çok iyiydi gerçekten görünüş olsun içeriği olsun ama 5 bin tl diyor bir öğrenci için fazla tuzlu. İlerde alırım artık :D @momoftwo

• YAA evet Turkiyeye pahali geliyor. Ben 1200 dolara almistim. o da esim degil kendi paramla almisdim :d amerika taraflarina gelen birileri varsa istete bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne yasadiysan birebir yaz köy sahibindene sat. Önce bir fiyat araştırması yap. Parça olarak kullanabilirler. Önce o tamire goturdugun yerin ağzını ara

1|0
    0|0
  • Mangalı yellemek için kullanırsın atma sakın.

2|0
    0|0
  • Ekranını falan sat. Ramleri sat tam sorun nerede bilmiyorum ama satacağın bir şeyleri olabilir.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bilgisayarın en önemli ve en değerli parçası anakartıdır. masa üstü bilgisayar olsa elbette parça parça satılabilir ama malesef notebooklarda böyle bir durum söz konusu değil şayet bir tamirci değilsen.

1|0
    0|0
  • Hard diski al lazim olur ekran kartinida al

1|0
    0|0
  • Başka bir tamirciye gösterin belki sadece klavye bozuktur

1|0
    0|0
  • valla İstanbul'da yaşıyorsan bir bilgisayarcı söyleyeyim baktır

1|0
    0|0
  • Baska bir bilgisayarcidan fiyat al sonra olmazsa parcalayip satarsin

1|0
    0|0
  • servisi yok mu arayıp fiyat bilgisi al

1|0
    0|0
  • adam işini biliyo sat bana al yenisini çakal ya :)

1|0
    0|0
  • Onlara şey ettim :D

1|0
    0|0
  • Ben olsam ilk ateşte yakardım. Birşey olmaz ondan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Parça olarak satabilirsin sağlam olan yerlerini

1|0
    0|0
Yükleniyor...