Sizden küçük bireylerin, sizinle iletişim kurmaya çalışması hoşunuza gider mi?

Abi ben ayar oluyorum 99'lu 2000'li ufacık çocukların bana mesaj atmasına, tanışmak istemesine. Lan ne alaka yani 23 yaşındayım ben git ötede kumda oyna.
Bide yılışıklar ki çıldırmamak elde değil.

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hem de çok, ama bahsettiğiniz anlamda değil, özellikle çocukların diyaloğu hoşuma gider.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay bana da hep 17 yasindaki cocuklar asiliyor -.-
    Yasimi gostermiyorum diye sanirim

1|0
    0|0
    • işte bundan bahsediyorum bende ajsjshdj

Erkekler Ne Diyor 22

• Teyze mi demeliyiz :) ki ben öyle şeyler yapmam yeni nesil uçana kaçana abla çok fenalar kızları eski kızlarımız gibi değil Türkiye kötüye gidiyor :/
    https://www.youtube.com/watch?v=Y8UsNBTQUtI
    https://www.youtube.com/watch?v=U22a_suvwhY

1|1
    0|0
  • Allahtan erkeğim dedirtecek şeyler :D O şekilde denk gelmediler ama bazen yorumlara istinaden, cehaletin verdiği bir gazla saldırıyorlar, ciddiye almıyorum :)

1|0
    0|0
  • Ergeniuslar pembelere atliyor:)

1|0
    0|0
  • bende 90 doğumlu ve üstü kişilerin soru sormasına gıcık kapayım o zaman. herkes 6-7 yaş fark olan kişilerden nefret ederse bu site yürümez.

1|0
    0|0
  • Benim için sıkıntı yok , öğrenmenin yaşı yok 50 yaşında olsanda 15 yaşında ki bir çocuk bir laf eder vayy mk.. dersin...
    Fakat bazı haddini bilmezler , saygısızlıkta tavan onlarla harbi konuşmak sıkıyor...

1|0
    0|0
  • Tanışsınlar ne olcak

1|0
    0|0
  • kendilerinden büyüklere yazmak hoşlarına gidiyor. benim öğrencilerimde bana yapıyolar. takmamak lazım bu yaşlarda normal

1|0
    0|0
  • :D 92 li 91 liler saldıraki yapın diyosun yaparız mrk etme :D

2|0
    0|0
  • düzgün iletişim kurabilenin yaşına bakmam ama ergenleşirlerse uzaklaşırım

1|0
    0|0
  • O yaşların ilgisini çekiyorsun demek ki

1|0
    0|0
  • :))) engelle yazma yeterli rahat ol kizlarin hepsi ayni mesajlari farkli abazaniuslardan aliyo 😉

1|0
    0|0
  • bende 25 ben mesaj atabilir miyim

1|0
    0|0
  • ara sıra iletişim kurabilirler sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • 4 yaş nedir ki yaa 😞😂

1|0
    0|0
    • ohannes!! :D

• yo o yüzden demedim. tatlıymışsın:(

• Ön yargıları yıkmak lazım o zaman. 😊Mesela 50 yaşında ergen gibi davranan insanlar da var, daha 18 yaşında bir dünya şey yaşamış olgun olan insanlar da var. Yaşlar insanları kalıplaştırmamalı bence. 😊 Tabi yine de herkesin düşüncelerine saygı duymak lazım..😊
      İltifatın içinde teşekkür ederim, o senin bakışlarının tatlılığı diyim.😊

• ahah iyi dedin

1|0
    0|0
  • Ne yapsınlar ne desinler

1|0
    0|0
  • Bayan olsam olmazdi. Simdi de en fazla iki uc yas kucuk olur

1|0
    0|0
  • Bu sitede mi?

1|0
    0|0
    • yok instagramda veya twitter da. zaten dışarıda bile kendimden küçük çocuklarla gözgöze geliyorum ayar oluyorum ajsjdhs

• oooo ablamız çok sert

1|0
    0|0
  • Kızlar için bezdirici bir durum fakat arada çok yaş farkı olmadan erkekler için mikemmel

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Sanırım ilk deneyim çabaları onlarınki.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin başına geleceğini sanmam ama olursa da yaşına uygun konuşurum. Derdini anlamaya çalışır sonra da yapmam gerekeni yaparım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hoş durum değil bence de akranların anlaşması daha kolaydır herkes için de herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın.

1|0
    0|0
  • Aynen sinir bozucular ama geleceğin yakışıklı erkekleri bunuda unutmamak lazım 27 li yaşlardayken onlar 22 23 24 olucaklar işimize yararlar :D

1|0
    0|0
  • Hayır tabi ki gitmez :D ayar veririm :D

1|0
    0|0
  • Cok takmayacaksin ben öyle yapiyorum

1|0
    0|0
  • Var milar 😄😄😄😄

1|0
    0|0
  • Bu sitedeki küçüklerin cidden büyüklerine saygısı yok. Küçücük 18-19 yaşındaki kızlar de terbiyesiz terbiyesiz cevaplar verip duruyor. Yardimcı olmaya çalıştığına pişman oluyor insan

0|0
    0|0
  • hahaha :D Kumda oyna mı allah sızı

1|0
    0|0
Yükleniyor...