Napmaliyim biri yardim etsin?

Babam bundan 5 gun once beni yaptigi bir iste yardim etmedim diye dovdu baya sagim solum morardi 3 gun sirt ustu yatamadim bile neyse bugun kardesimin siir okumasi vardi annemle oraya gideceklerdi bende gitmek istedim giyindim birsey begenmediler dolaptaki eski kiyafetlerimin hepsini denedim olmadi kilo aldigimnicin cirkin duruyor babamda hayvan gibi oldun igrenc duruyorlar dedi annemde babama bakti ne bakiyon dedi babamda neyse ben aldirmadim cikcaklarxi yaaa nereye cikiyorsunuz bak giyiniyorum beklesene diye bagirdim annemlere ne bagiriyorsun o. ospu hadi ordan git getirme beni oraya diye babam apartmanin icinde bagirdi bana iceri gircekti dovmek icin annem engel oldu ben 21 yasindayim matematik okuyorm ve 2 senedr babamlara maddi olarak yuk olmuyorm ustune ustluk Şu an bursumla geciniyorlar kendim kullanmiyorm bile hep destek olan biriyimdir daha fazla ama dayanamiyorm evi terk etsem mi bilmiyorm siz olsaniz napardinz?

Güncellemeler:
Yemin ederim fake degil lutfen yardim edin

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yazikki ailelerimizi secemiyoruz.. ve sen onlara yuk olamamaya calistikca onlar senden faydalanmaya çalışacak.. Şu an bile maddi yonden kaçıp kendini kurtara biliyorsan kac calis e okumana devam et.. tacizleri dayaklari devam ederse polise şikayet et.. kimse senden degerli değil bu hayatta.. egerki maddi acidan mecbur isen sik dişini okul bitene kadar..

0|0
    0|0
    • Bende bu ay simdi finaller bitince calismaya baslicam ve ordan aldigim oara ile acaba bir kiz yurdunda mi kalsam diye dusundum

• Hadi ben kurtardim kendimi annem nasil yasar onla

• Ekonomik özgürlüğünü eline aldığında annene bir tercih hakki sunarsin ya senle kalir ya onla... dedigin kadarsa zaten oda bosanip yanina gelir..

En İyi Kız Görüşü

• Ekonomik özgürlüğünü kazanabildigin kadar kazan ve çık o evden annene de bir seçenek sun al git anneni ya siz kimsenin pisliğini çekmek zorunda değilsiniz hemen anneni de çekip kurtarmanı öneririm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu nasıl baba lan onun kızı değilmisin yok sa annene sorsana

1|0
    0|0
    • Bende acaba evlatlik miyim diye dusunuyorum bu sira

• Bende anlamis degilm

• bir annenle konuş bakalım

• Evi terk etsen ne yapmayı düşünüyosun?

1|0
    0|0
  • ne babablar var allahım ya :(

1|0
    0|0
  • karakola git

1|0
    0|0
  • hayatını kurma seçeneklerini düşünmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Şu an hayatimi kuramam okulum var bak okulum biticek tatil olcak final haftasindayim Şu an ve yarinbise giriyorm

• Mantikli cok tesekkur ederm

• kolay gelsin

• Takip at bana..

0|0
    0|0
  • nereye gideceksin peki gideceğin bir yerin var mı

0|0
    0|0
  • Oyle babanin serefini... adam degilmis

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1