Amcamı reddetmeli miyim?

Amcam olucak insanı küçüklüğümden beri sevmiyorum demekki içime doğuyomuş bişeyler bir saat kadar önce öğrendim doğduğumda beni öldürmeye çalışmış şerefsiz babam bişey demiyo haklısın diyo sizce bu gereksizi akrabalıktan reddetmeli miyim?

Güncellemeler:
Şerefsiz Türkiye'de yaşamıyor Almanya'da yaşıyo şimdi ben mahkeme açsam onun gelmesi gerekir mi peki

0|1
9|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Amaç neymiş

0|0
    0|0
    • Ben olmayınca babamın malını kendi üstüne alabiliyomuş galiba o yüzden

• Milletin tek derdi para olmuş şimdi ağzımı bozacam ya. Reddet gitsin

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben senin yerinde olsam reddederim

1|0
    0|0
  • et gitsin

1|0
    0|0
  • Hukuken amca reddetme diye bir şey var mı?

0|0
    0|0
  • Amca babanın yarısıdır.
    Yarısıyla idare et.
    Diğer yarısını reddet :)

0|0
    0|0
    • Bu zamana kadar bana hiç yararı olmadı gayette tam yaşadım o adam

• O adam asla benim akrabam olarak kalmamalı diye düşünüyorum

• Reddet omer cipi

0|0
    0|0
  • Miras içinse eğer seni öldürebilse babanıda öldürmek isteyecekti büyük ihtimal Allah korumuş hepinizi. Yaptığı cinayete tam teşebbüs delil varsa hapis bile yatar

0|0
    0|0
    • Ya delil olsa bile şimdiye kadar kaybolurdu falan 19 sene geçen bir olay

• Amcan hakli.

0|0
    0|0
  • amcalar hepmi boktan oluyor yaa

0|0
    0|0
    • Benimki böyle işte ama inşallah yakın bir zamanda amcam sıfatından çıkıcak

• bence kale bile alma uğrasma konusma

• Nasıl öldürmeye çalışmış ya

0|0
    0|0
    • Hani bebekler doğunca küveze mi ne o tür bişeye konuya orda bir hortum gibi bişeyi kesmeye çalışmış bana bağlı olan bir hortumu

• Zaten babam da annem de hiç görüştürmüyo

• En iyisini yapıyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

• Film gibi o adam yaşadıkça tehdit senin için kendini korumada tutman en iyisi olur aman dikkat et kendine Allah korusun o kişinin şerrinden seni insan yeni doğmuş bebeğe kıymayı düşünür mü evlerden uzak

0|0
    0|0
    • Görüşmüyorum uzun bir süredir

• Zaman aşımına uğrar o dava kanka hem babanın mülküne en önce annene kalır kardeşler alamaz ki boşuna artraksiyon yapmış amcan.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum hiç ama sonuçta para için beni öldürmeyi aklına getirmiş bana bu da yetiyo açıkçası

• bunun için annenin babanın ifadesi dışında hastahane yetkililerinin, bebek odasında ki sorumlu hemşirelerin hatta temizlik görevlisinin bile ifadesi gerekli hastahane de tutanak tutturdu mu ailen?

• O kadarını bilmiyorum kaç sene geçti ama şikayet etmişlerdir illa ki

• 1. Baban kimi hakli buluyo
    2. Niye öldürmek istiyoms

0|0
    0|0
    • Babam beni haklı buluyo o gereksizin amacı ben tek çocuğum babamın çocuğu olmadığı zaman babamın mallarını yani mirasını kardeşler paylaşıyomuş galiba bu yüzden

• Vay anasini. Bu kadar basit mi ya

• Evett

0|0
    0|0
  • uğraşma knk

0|0
    0|0
  • kimseyi akraban diye sevmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • sebebi ne?

0|0
    0|0
    • Tek çocuğum ben babamın çocuğu olmadığı zaman babamın kardeşleri babamın malını üstleniyomuş yani miras kardeşlerine kalıyormuş bu yüzden

• akrabadır sonuçta bişi yapma bence ama iletişimi kes bu benim fikrim tabi 😊

• Akrabaliktan reddetme diye bir sey yok. Gorusme konusma

0|0
    0|0
Yükleniyor...