Bana attığı kazığa bakar mısınız?

bir cocuk ise basladı aynı yerde benle samimi olduk arabasıyla gidip gelmeye basladık işe bir gün cüzdanını unuttu buna borc para verdim 1-2 gün sonra işten çıkarıldı işi fazla sallamadığı için daha sonra bunu paramı vermesi için aramaya başladım telefonları açmadı mesajlara cevap atmadı parada çok büyük bir şey değil ben inanamadım hayatımda ilk defa boyle bir şeyle karşı karşıya kaldım en son beni instagramdan da silmiş bende sen 3 kuruşluk adammışsın gözüme görünme diye mesaj attım buna. böyle insanlar var mı ya allah kimseyi gereksiz insanlarla karşılaştırmasın bana büyük bir tecrübe oldu kimseyle cok kısa sürede samimi olmamak gerekiyormuş. ve şunu not düşeyim kesinlikle paraya ihtiyacı olan bir insan değildi

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Kazık resmi koycan sandım fksgd
    Iyi işte ders olmus knk

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kazık işi kötü olmuş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Fazlasiyla var boyle mahlukatlardan

0|0
    0|0
  • Arabasına bindiğin için ücretini almış. Beleş gitmiş gelmişsin çünkü. Enayi yerine konulduğunu düşündü sana ders verdi sanırım.

0|0
    0|0
    • arabasına binmesinin ücretini alacaksa beni evimin önünden alıp evimn önüne kadar geri getirmesi gerekmez mi aksine ben onun evine kadar yürüyüp arabasına biniyordum onun evinde inip kendi evime yürüyordum benim için yol katetmedi yani

• Bence bu şekil. Ders vermiş sana. Arabasıyla gittiğin için para teklifi beklemiş, sende teklif etmeyince kendi yöntemiyle almış.

• Çakallığa gerek yok ki delikanlı insan direkt söyler

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...