Herşeyi çok fazla düşünüyorum yardımcı olun?

Herşeyi çok fazla düşünüyorum yardımcı olun deliricem. araştırmayı ve bunun gibi şeyleri seven biriyim hiçbirzaman az bir bilgiyle yetinenmem ihtiyacım olanını alırım ya da daha fazlasını. yani bu yüzden çok fazla düşünüyorum arada bu dünyaya da ayak uyduruyorum ama belki haftada 1 o da 1-2 saat sonra yine eskiye dönüyorum. filozoflara bakıyorum bazıları ben gibi ya da ben onlar gibiyim işte daha yaşım 18 abi noluyoruz zekimiyim ondan mı oluyo bilmiyorum ama kötü etkiliyo beni herşeyi kafaya takma olarak algılamayın mesela yarın mat. sınavı var okulda ama 1 dk bile çalışmadım derste dinlediklerime falan güveniyorum bir de çok önemsemiyorum son sınav diye 10 alsam bile üzülmem yani boş şeyleri pek kafaya takmam ama çok fazla düşünüyorum ve kurtulamıyorum yardımm...

Güncellemeler:
Kitap okuma da aynı şekilde genelde internetten okuyorum yararlı konularıda aynı şekilde çeşitli platformlar sözlükler vs. mind f*ck oluyor ya :D
a q güncel

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Çevrede senin gibi bilgili erkek görmek güzel olurdu.

0|0
    0|0
    • çevreni değiştir

• Gizli üyesin ama

• ben atamıyorum ilk mesajı sen atarmısın :x

Erkekler Ne Diyor 2

• Takma bu kadar

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcağımı bilmiyorum bilsem yapmam zaten

• adam benim ikizim lan :D

0|0
    0|0
    • sen ben gibi çok kişi var sadece dengelemek lazım

• aynen :D valla kafa dağıtacak bişeyler bul :D bak yarın final var hiç takmıyorum mesela :D

• hayat bu zaten genel olarak tam bir cevabı olmaması

Yükleniyor...