Takıntılı sapığım Ankara'ya geldi?

Merhabalar.
3-4 ay önce buradan tanışıp bana aşık olan sapığım Ankara'ya taşınmış. Yüz yüze görüşeceğiz saçının teline dahi zarar vermeyeceğim diyor ama güvenmiyorum. Hiç beklemediğim bir anda karşıma çıkacakmış. İyi şeyler olmayacak biliyorum. Ne yapmalıyım?

0|1
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Çok gecikmeden polise git. "beni korkutuyor, başıma bir şey gelirse sorumlusu bu" falan de ne bileyim. Bu tarz insanlar hastalıklıdır. Aman

0|0
    0|0
    • Böyle bir kadın peşindeki manyakta ben tanıyorum. Ne polis işledi ne mafya, en iyisi tekbir yanıt verme ona pas vermeyeceğine dair kesin tavır göster, ümidini yitirsin. Özellikle dışarda gözün arkanda olsun, asla yan yana gelme, bundan bile cesaretlenir, kaçç. Allah yard. Olsun.

Erkekler Ne Diyor 31

• Önce dua et, sonra hoşgörüme aldanma adım ve namusum için herşeyi yaparım ve karşımdaki şeytan bile olsa korkmam istersen ciddiyetimi sına ve hak ettiğini bul demeden önce : şikayetçi ol ve siteden gereken veri ve mail dökümanlarını savcılık kararıyla aldır sonrası o aşık boyunun ölçüsünü alsın.

0|0
    0|0
    • Ailemin yanımda olacağını bilsem hemen şimdi yapayım.

• Kanun hangi kadını korudu? Kadın cinayetlerini görmüyor musun? Benim ona da inancım yok.

• Tedbir almadan zaten ayaklı cenazesin, tedbirsiz ve kuralsı dünya ve insan yok.. herşeyde olumsuzluk aranmaz..! aksi yönde gerçeklerde var vede yapıcı ve gerçek.

• Polise şikayet et

1|0
    0|0
  • kolay gelsin ozaman

0|0
    0|0
  • Polise de ki sapığım var. Onlar ilgilenir.

0|0
    0|0
  • Bise olmaz

0|0
    0|0
  • Vereceğim en iyi tavsiye şu: yanlız gezme ve heran tedbirli ol.

0|0
    0|0
  • Evinin adresinide verseydin sapigina sen istemedikten sonra nasil gorusecekmis hersey sende bitiyo madem sapik olarak goruyon madem iyi seyler olmayacagini dusunuyon ailene soyle polise sikayet et
    Kotu seyler olacaksada bu sen iatedigin icin olur yoksa bisey olmaz

0|0
    0|0
  • iyice tanımadan olur olmadık kişilere bilgilerinizi neden veriyorsunuz ki. Ayrıca profilin gizli degil bu seni korkutmuyor demekki. Sapıgından hiç korkar bir halin de yok gibi geldi eglence arıyorsun sanırım hala onunla görüştüğüne göre

0|0
    0|0
    • Profilim son birkaç gündür açık. Buraya bana nasihat ver diye yazmadım bu soruyu. Sadece ne yapmalıyım diye fikir edinmek istedim. Eğlence arasam zaten adamın damarına basarım ben hiçbir şey demediğim halde küfür edip tehdit ediyor. Görüştüğüm de yok. Sadece mesaj attı cevap bile vermedim. Bilip bilmeden konuşmayı seven bir tip olduğun çok belli.

• ev adresi bilmiyorsa koca şehirde nasıl bulabilir. Tekrar söylüyorum ya numaranı değiştir ya polis ya da ailenden yardım al baska yol yok ya da sokakta korumayla gezebilirsin eger böyle bir imkanın varsa. :) Yanında şok cihazı ya da biber gazı vb. gibi bişeylerde bulundurman ii olur Allah yardımcın olsun

• Biber gazının yasak olduğunu duymuştum. Telefonumu değiştireceğim. Okuluma arkadaşlarımın isim ve numaralarına kadar buldu beni de bulacak diye korkuyorum biraz. Teşekkür ederim.

• her yerden engelle kesinle hiç bişe yazma

0|0
    0|0
  • Sapıklar çoğaldı , nasıl ürüyorlarsa

0|0
    0|0
  • Korkma yalan söylüyordur

0|0
    0|0
  • Korkuyorsan neden konusuyorsun ki onunla ayrica nasil buldu ki seni

0|0
    0|0
    • Konuşmuyorum. Bana sadece sms atabiliyor o da tehdit küfürleri ss alayım diye açık sms.

• Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Her yerden engellesen belki bir çözüm olabilir

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Bana sevk et

0|0
    0|0
  • Gorusuyorsan sendede var bir sapiklik

0|0
    0|0
    • Soruyu doğru oku, cevaplarıma göz attıysan mümkünse gözünle oku. Laf kalabalığı yapma.

• Bence aňladinda anlamazlıktan geliyor zoruna gidiyor ben sana gorustun demedim yani güvenme gorusme

• Yazdıkça batıyorsun. daha fazla yorum yapma bence.

• Saçının Teline Dahi Zarar Vermiyecegim '' Tam Böyle bir kelıme Kullandıysa Bence Kork Ondan :D

0|0
    0|0
  • bize sorma kendin karar ver

0|0
    0|0
  • deli la bu sallıyor.

0|0
    0|0
    • Şuraya iki resim atıp sana bu lafını yedirirdim de dua et üşeniyorum. Üşenmesem onu da yaparım hayırdır senin ne kuyruk acın var mesajına falan cevap vermemişimdir böyle dediğine göre :))

• Dağ başı mı burası?

0|0
    0|0
  • Kendi çapında trol

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar neredeydin şimdi burda herkes senin sorununu çözer zaten

0|0
    0|0
  • Bence tatlı yiyip gelcek

0|0
    0|0
  • Hak etmişsin.

0|0
    0|0
  • Sende çok güzel olmasaydın

0|0
    0|0
  • Kılık degistir

0|0
    0|0
  • mahallenin benelerini toplaryıp geliyorum kafasını kıralım

0|0
    0|0
  • Koskoca Ankara'nın neresinde bulacak seni?

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...