Siz en çok neye kızıyorsunuz?

İnsanların evlilik olmadan cinsel ilişkiye girmesini istemeyen ve buna zina diyen toplumlar bu birlikteliği toplumsal ve müzikli ritüellerle yasal hale getirmek için düğün denilen şeyi icat etmişlerdir. Geleneklerinin, kültürlerinin devam etmesinden duydukları mutluluğu kah göbek atarak kah ''hadi kalk oturmaya mı geldin'' diyerek göstermektedirler. Asırlar önce Johannes Kepler'in şimdi ise Hüseyin Kağıt'ın yaşadığı yerküremizde düğünün hemen ardından ciftleşme merasimi ile dünyaya bir çocuk getirip dünyanın amına* koymaya devam edeceklerdir bu insanlar. Hayvanları aşağılamak bir yana (buradan vegan ve vejeteryan arkadaşlara kucak dolusu sevgiler gönderiyorum) insan olmak, insan gibi davranmak ve yaşamak hakkında zerre bilgisi olmayan, ahlak yoksunu bu insanlar ilkel kabileler gibi davranıp, tek hücreli canlılardan hallice davranmaktadırlar işte buna kızıyorum, tek bildiğiniz çiftleşmek, kendinizi mutlu etmeye çalışmak, onu da beceremeyip mal gibi depresif olmak. Mahvettiğiniz, zarar verdiğiniz bütün hayatların bedelini büyük ihtimalle ödemeyeceksiniz çünkü Tanrı sizin halüsinasyonunuz, Testere sadece bir film yapımı ve ben çok
üşengeçim. İnşallah sizin de ananızı laciverte boyayacak birileri çıkar.
Yine de sanat, bir tutam umut ve notalar tat katıyor endüstriyel yemeklere.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bunca düzensizliği, adaletsizliği, haksızlığı gördüğü halde hala sonsuz kudret ve merhamet sahibi bir tanrının olduğunu söyleyenlere kızıyorum.

0|1
    0|0
    • Sen bu aralar fena atayiz oldun ama hadi hayırlısı. Şu aşamayı da geçip daha eklektik bir bakış açısına kavuşman dileğiyle.
      Not: O beni de kızdırıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...