20.5 yaşındayım. Ailemi ve akrabalarımı zerre sevmiyorum. Sizce ben ne yapmalıyım bunlardan kurtulmak için?

İyi akşamlar Türk yurttaşlara ;) Hayatim 2011 in son aylarindan bu zamana dek kabus gibi geciyor. Annem ve babam 2011 de ayrildilar. Birde benden 18 ay ufak erkek kardeşim var. Babam yobbaz, bana yardımı olmayan birisi. Bana 2011 den beri sadece en fazla iki pantalon, iki tisört aldı. 3-4 ayda 50 lira verir en fazla. Şu an konusmuyorum onunla. Arada bir konusuruz, bir konusmayiz. Anneminde davranışları, hayata bakış açısı değişti. Solcularla muhatap ola olaaa. Anneannemin evinde yaşıyoruz 5 senedir. Anneannemde bizle yaşıyor. Ama annem ve sülalesi teyzelerim, dayılarım beş para etmez nanköyr insanlar. Bana düşman gibi davraniyorlar. Ama onceden yağ yakarlardi bana. Bizim evimiz, yeme icmemiz cok guzeldi ;) Aram, akp ve esad gibi oldu bunlarla. Ve ben bunlarin oldugu ortamda yaşıyorum malesef :( Babamla hiç yaşanılmaz. Kardeşimde kyro biri. O babamla yaşıyordu ama 1 seneden beri bizle, canıma yetiyor. Beni bunlar asla ezemedi, ezemezlerde. Ben bunlarin hic biriyle muhatap değilim, konusmamda aynı evde. Annem fethullah gibi sappik hareketlerde bulunuyor, ve bunlarin tamamo, sülalesi psikolojimi bozuyorlar. Bunlar yüzünden çok ama çok zeki olan ben okuyamadım :( ne yapim sizce? Başkası benim yerimde olsa kafayı yerdi :) Ama ben kimseye boyun eğmem. :-D Gezmem cok yok ama güzelce geciniyom ;) işimde yok ;)

Güncellemeler:
Cevap verirseniz mnzkym ;)
Bu Türk Milleti kadar orysp cocugu baska bir millet yok. ;) insallah o dolar 10 lira olur ;)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...