Yardım edin.. Ne yapmalıyım?

Ekim sonunda tesettüre girdim öncesinde rahat takılan biriydim tesettürden sonra herşeyimi değiştirdim ama bunca Zaman gram alışamadım tesettüre çok fazla düşünmeden daha doğrusu hep olumlu düşünerek tesettüre girdim ve artık gerçekten çok bunaldım istemiyorum da açılmak istediğimi de biliyorum belki bunu daha ileride daha layık bir şekilde yaparım diye düşünüyorum bilmiyorum açılsam ailem bana kızacak akrabalar tanıyanlar vs.. Kafayı yicem hiç birşeye odaklanamıyorum sürekli sıkıntı yaşıyorum boğulduğumu hissediyorum. Ne yapmam lazım açılırsam ne olur Nasıl olur Nasıl yapmalıyım.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• kalitesiz giysiler giyiniyorsundur naylon karisimi ürün alma mümkünse yün olsun, yazin mont giymedigimiz gibi okadar kalin giysiler giyme sicak olmasin, gül kokusu veya kolonyayi üstüne sür ferahliycaksin yaz mevsimindeyiz ne giyinirsen giyin basık gelicektir bunlari as kendini gelistir gelistikce farkli olucaksin allah katinda özel olucaksin buda seni mutlu edicek baskalari cehennem atesinde gavrulurken sen huzur ferahlik icinde olucaksin, seytan vesvesine karsi kendine telkin ver en büyük silahin bu olsun iyiyim temizim güzelim sakinim gevse talimatlari ver telkinlere bakabilirsin, mücadeleci ruhlu ol basit olma azicik birseyde pes etme burayi yazman bile mücadeleni gösteriyor sen güclüsün ucuz deilsin allah bunun ecrini sana vericektir özel olucagini müjdelenecegin günü unutma ramazan ayi geliyor nihat hatipoglu sohbet programlarini izle ilahileri dinle dinini tani sev özel ol farkli ol digerleriin ne yaptigina bakma sen özel ol allah katinda, ramazan ayinda nefsinle ruhunun mücadelesi olucak ve sen nefsinin uydurdugu acik aradigi sacma bahaneleri körelticek seytani sevindirmeyecek ufkunu genisleticeksin arkadas cevrem belki acik sacik olabilir ama unutma en güzel cicekler en yüksekte ol takva sahibi kal hep bunun mutlulugu yaslandigindan kat ve kat articak cünkü binlerce insandan farkli oldun allahin katinda özel oldun dinine düs etraf sapiklarla dolu herkesin bahanesi var dogru düzgün kimse peygamberimizin dinine sahipcikmiyor peygamberimizin ruhu üzülüyor bizlerden az kaldi nefret ettigimiz yorgolar bizlere gülüyor dinimizi kücümsüyorlar onlar kendi dinini yüceltiyorlar gerekirse tek kal bir vesileyle dogru yolda rabbimiz seni yürütüyor dua en büyük silahimiz kendin icin sevdiklerin icin dua et elbet dualarinla rabbimiz sana yardim edicektir seytan senin düsmanin allah icin onla savas allahtan yardim iste kusan onu yen güldürme kendine o yaratiga, sen nankör deilsin baksana kackisiden öndesin sereflisin özelsin ayet tasiyorsun basinin üstünde tebrikler :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Su an sinaniyorsun şeytanin seni kandırmasina izin verip kaybedebilirsin tercih senin. Ayrica ileride dediğimiz zaman hicbir zaman olmuyor. Kafaya koyduğunu zaten yapar insan bu sebepten çevrenin düşünmeden kararini ver. Örtünme amacıni hatirla bu seni diri tutar. Sikildigin noktalar her neyse bunun cozum yollarını araştırdin mi

0|0
    0|0
    • alır bir dönemdeyim kapandığım ilk günden beri pişmanlık yaşıyorum..

Erkekler Ne Diyor 2

• Herbir aklına geldiği Zaman cehennemi düşün belki nefsini yenersin, zaten açılmayı sen değil nefsin istiyor

0|0
    0|0
  • Sen bana ulaş bu konuyu konusalm biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Er ya da geç kapanacağım diyorsan hazır başlamışken bırakma şimdi açılırsan ilerde kapanman çok daha zor olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...