Bundan 10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

Evet soru net 10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?
Benim yaşım 20 10 sene sonra 30 yaşında orta yaşa adımımı atmış olacağım. Okulum çoktan bitmiş askere gitmiş gelmiş. Helalinden bir kızla evlenmiş Denizlinin göbeğinden ev almış evin taksitlerini ödemeye çalışırken saçlarına hafif kırlıklar düşmüş birini hayal ediyorum. Çok şey de gözüm yok zaten 2 göz odam beni benden iyi düşünen birisi ayağımı yerden kesecek kadar arabam olsun. Yeter çocuğa gelmedi sıra 10 sene dedim 15 sene demedim. Sizinde görüşlerinizi merak ediyorum. Yazarsanız memnun olurum soru biraz klişe gibi işe almaya çalışan insan kaynakları müdürü gözüyle yaklaştım. Sadece sitedeki dolu insanları araştırıyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Biricik öğrencilerime ingilizce öğretiyorum 😊

0|1
    0|0
    • Hadi inşallah olur. Sende o ışık var yaparsın sen öğretmenlik güzel meslek ama Türkiyede değerini bilmiyorlar. Milletvekili maaşı öğretmen maaşını geçmemesi lazım ama işte olmuyor :)

• Öğretmen olduğunda kulağımı çınlatıverirsin artık :D

• Ahah olur 😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhtemelen mesleğimin başına geçmiş evlenmiş olurum. Eşimle birlikte akşam yemeğini yiyor oluruz belki ya da televizyon başında maç falan izliyoruzdur patlamış mısırla :D Genel olarak bir apartman dairesinde rutin hayatımla helalinden sakin bir eşle güzel bir işle devam ediyorumdur hayatıma

0|1
    0|0
  • Okul yollarında.

0|1
    0|0
  • Kendi evime çıkıp kedilerimle musmutlu bir hayat 😅

0|1
    0|0
    • Güzel o dediğini ben emekli olunca yapmayı düşünüyorum akita cinsi köpek beslemeyi düşünüyorum. Hayvanlar gerçekten insanlardan daha sadık ve sevecen.

• Çok zeki bir köpekti açıkcası ağlamam diyordum hıckıra hıckıra ağlattı beni

• Dememek lazimmis demekki✋neyse soruyu rehinledik ben kacar.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...