4 erkek tarafından tecavüze uğrayan bu 17 yaşındaki kız hakkında düşünceleriniz nedir (YENİ) ?

Samsun Bafra'da 17 yaşında bir kız evden kaçar. Gece sevgilisiyle beraber bir inşaatta kalırlar. Ertesi gün 4 erkekle beraber bir araziye giderler. Uyuşturucu madde kullanmalarından sonra 4 erkek 17 yaşındaki kıza tecavüz eder. Siz bu olaya nasıl bakıyorsunuz. Ortada uyuşturucu madde kullanımı her iki tarafı da suçlu gösteriyor kanımca.

Haber: http://www.milliyet.com.tr/4-kisi-kucuk-kiza-tecavuz-edip-gundem-2255701/

Güncellemeler:
Tecavüz eden 4 erkek serbest bırakılmış.

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• kızın da suçu var sen arkadaşlarını toplayıp sana tecavüz edecek seviyede adamla neden kaçarsın. daha geneli neden evden kaçarsın su testisi su yolunda kırılır misali.
    ama bu tecavüzcülerin serbest bırakılması daha büyük suç! resmen suça teşvik gibi birşey bu!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah belalarını versin. Ya insan değilki onlar. İnsan yapar mı bunu. ne kadar hayallari vardır onun? uyuşturucu kullanması ise yanlış. Ama hiç bir zaman hakk kazandırmaz bu 4 kişiye. Sevgilisi şerefsiz uyuşturucuya değişecek kadar seviyor. Ya insan yapar mı? Ya insan olmuycakmı bunlar. Şerefsizler. Akıllarınca mahkemede uyuşturucuyu bahane edip çıkıcaklar özgürlüğe. Ya o kızın hayalleri nolcak?

0|1
    0|0
    • Haklısın. Kızın hayatı kararmıştır bundan ötürü. Hadi bir cahillik yapıp uyuşturucu almakla bir hata yapmış lakin bunun karşılığı tecavüz olmamalıydı. Yapanlar da uyuşturucu madde aldıklarından şuurları yerinde değildi. Şimdi mahkemede ''Bilincimiz yerinde değildi ondan yaptık , hatırlamıyoruz biz'' deyip sadece uyuşturucu kullanımı cezasını keserler sonra da bırakırlar.

• Ulan şaşırmadım. Birde şikayetçi olmuşlardı. Yuh diyorum başka bir şey demiyorum. Şerefsizler içeride kalacaktı da biraz akları başına gelecekti. Madem ceza almıyoruz der gene yapar bunlar.

• evet idam etilmeliler. idam en iyisi

Kızlar Ne Diyor 9

• Ünlü bayanı taciz eden birkaç gün önce 5 yıl hapis cezası alırken Bafra'da 4 sapık serbest bu ne biçim adalet? Dalga geçer gibi cami avlusuna bırakmışlar pes.

Kadınları öldürsünler, tecavüz taciz etsinler sonra bu adamlar masum kız kendini korumalı imaları vay be bizim kafamız hep güzel galiba*

0|0
    0|0
  • Ya şimdi ne denir bilmiyorum da. Bu kız o saatte nasıl dışarı çıkabiliyor? Ben 21 yaşımdayım kolah kolay öyle arkadaşımda kalamadım. Nasıl aile merak ettim. Her iki tarafta kesinlikle suçlu.

0|0
    0|0
  • Yanlış kişiye güvenmiş maalesef :(

0|0
    0|0
  • Olacağı belli bir şeymiş ne denebilir ki

0|0
    0|0
  • Kızın o saatte evden kaçması da doğru değilmiş zaten.

0|0
    0|0
  • Aptallık etmiş ama üzüldüm ya :(

0|0
    0|0
  • Gerçekten yazık

0|0
    0|0
  • Mini etek giymişti hak etmişti lafından ne farkı var söylediğinin? Hepinizin zihniyeti kötü..

0|0
    0|0
    • Pardon da ne alaka?
      O uyuşturucu madde kullanımının yanlış olduğunu bilmiyordu sanırım. Kafalar kıyak olduğu için erkekler onunla ilişki yaşamış. Sarhoş kadının ertesi sabah kendini yatakta bulması hesabı. Farklı şeyler.

• Suç kızda, ne bekliyordu ya?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• O erkekleri soyup meydanda sergileyecen. Sonra hapise dogru

0|0
    0|0
  • Buradaki bütün sayın oclar bahane neden etken ne olursa olsun hiç kimsenin tecavüze hakki yoktur bir diğerine.
    Evden kaçmış sevgilisi kandırmış cahillik ve cocukluk yaşları zamanları ondan erdemli bir beklentiniz olmasın.
    Ayrıca uyuşturucu kullana insanlara ucube gözüyle bakmayı kesin otekilestirmeyin topluma ait bireylerdir setavi edilip topluma geri kazandırılması.

0|0
    0|0
    • Kızın cahilliğine verdim bende zaten. Hak etti diye bir şey yok ! Lakin bu kendisini masum göstermez. Kendi ektiğini kendi biçti anlayacağın üzere.

• Düşene koy tekmegi.

• Tecavüz kanunu çıkarılması lazım ama idam veya kimyasal la hadim etme falan değil , her üniversite hastanesinde hücre yapılacak sonra bu tecavuzculer tipta canlı kadavra olarak kullanılacak hiç yoktan tip gelişsin o zaman kim tecavüze tacize yelteniyor gorelim

0|0
    0|0
  • Bizim burdada oldu kıza muavin 100lük rakı şişesi ile şey yapmış sonra kıza 10bin lira vermişler geri çekmiş şikayetini

0|0
    0|0
  • İyi olmuş gram acımadım

0|0
    0|0
  • Kıza bir şey demiyorum. O 4 tanesini ıslak sopayla sabah akşam döveceksin.

0|0
    0|0
  • 4 şerefsizi diri diri yakmak bana o kadar zevk verir ki anlatamam. Onlar acıdan kıvranırken ben kahkaha atarım

0|0
    0|0
  • Evden kaçar sevgilisyle yatarsa haketmiştir. Şimdi herkez bişi der ama. Haketmiş yani ne diyelim

0|0
    0|0
    • Bir cahillik etmiş olabilir ama bunun için tecavüzü hak etmez. Hiçbir kadın tecavüzü hak etmez. Fakat ortada uyuşturucu madde kullanımı iki tarafı da suçlu gösterir. Sonuçta 17 yaşındaki bir kızın o kadar bilinçli olması gerekirdi.

• Belki uyuşturucu alıp. Sevgilisyle yaparken başkaları gördü? Sonuçta evi yok herşey olabilir.

• Açıkçası o kadar fikrim yok. Haberde olanlar bu. Fakat kız sevgilisiyle aynı inşaatta kalmış. Ailesi kızı aramış bulamayınca da polise haber vermiş. Olaylar bu şekilde gerçekleşti.

• erkeklerin yaşı kaç? kız daha önce de evden kaçmışmı ve en önemlisi bakiremiydi? ona göre durum ve caza verillir

0|0
    0|0
    • sevgilisi 17 ya da 19 diğerleri 25 imiş.

• Hak etmiş. zaten öyle bir durumda akla başka bir şey gelmez suç mu suç kınıyormuyuz tabiki evet

0|0
    0|0
    • Yani bir cahillik etmiş ama bunu hak etmez be. Sonunu nereden bilsin ki? Ama uyuşturucu madde alması onu masum yapmıyor orası ayrı.

• Yani ders olmuştur ona birnevi ama bu tecavüz edenleri masum göstermez.

• Kimse masum değil zaten.

• Tecavuzun iyisi kotusu olmaz serefsizliktir.

0|0
    0|0
  • Bazen çok kızdığım halde bazen şeriat kurallarının gelmesini de istemiyor değilim. Bunu yapanları serbest bırakmak da nedir? Ama şeriatın da bir hatası var. Kızda uyuşturucu aldı diye kıza da ceza verirdi şeriat. Amaç kötü niyetliyi cezalandırmak olmalı herzaman.

0|0
    0|0
    • Kız cezalandırılmayacaksa buna adalet denemez. Eğer uyuşturucu madde almak suç ise, bunu kişi kendi iradesiyle almışsa sonu ne olursa olsun, cezasını hak eder. O tecavüz eden köpekleri de kazığa oturtmak gerekirdi.

• Barda içki içmekten geçen, sarhoş olan bir kadını da bir erkek yatağa atsın ondan sonra sabah uyandığında ''Ben ne yaptım'' desin. Sonra gidip polise ''Bana tecavüz etti'' diyebilir mi? Bu tamamen kendi ürünü. Bu olay da verdiğim örnekle aynı kapıya çıkıyor. Fakat uyuşturucu alma konusunda kız zor kullandırılmışsa işler değişir.

• yani hepsi hatalıdır tabiki. Kızda bilerek uyuşturucu aldıysa kendi etmiş kendi bulmuş. Ama zorla kullandırttılarsa onların suçu. Şimdi zaten gençler içinden popüler, yakışıklı olanları bulup onlara böyle şeyleri sattırıp zehirliyolar gençleri. Esas bunları bulup köklerini kazımak lazım.

• Nasıl bir toplum haline geldik ya

0|0
    0|0
    • Tecavüz eden 4 erkek serbest bırakılmış.

Yükleniyor...